et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

SEAT, Hyundai, Suzuki, Isuzu

Kool.ee-haridusportaal :: SEAT, Hyundai, Suzuki, Isuzu Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSEAT, Hyundai, Suzuki, Isuzu,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avalehele  Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevik  

Topauto on tegutsenud Eesti autoturul juba aastast 1994. Alustasime Suzukiga, peatselt lisandus SEAT. Aastal 2004 lisandus Suzukile ja SEATile ka Hyundai lai mudelivalik ning uueks nimeks sai senise AS Japauto asemel ettevõtte uusi suundi paremini iseloomustav AS Topauto. Alates 2007. aastast esindame ka Isuzut.  

[ i20 ] [ i30 universaal ] [ i30 ] [ ix20 ] [ ix35 ] [ i40 universaal ] [ i40 ] [ Santa Fe ]

Hyundai korporatsiooni ja Hyundai Motor Company juured ulatuvad ligi 60 aasta tagusesse perioodi. Alates nende esimesest mudelist Ponyst on Hyundai iga aastaga üha enam ja enam panustanud sõiduautode arendamisse, mille ilmekaks väljenduseks on fakt, et Hyundai nime kandvaid sõidukeid võib tänapäeval kohata enam kui 160 riigis üle terve maailma. 

 

Lõuna-Koreas, Ulsanis asuv Hyundai Motor Company on üks suurimaid integreeritud autotööstuskomplekse maailmas. Selle kompleksi juurde kuulub mitu ülimodernset tehnoloogiauuringute keskust ning harutehast nii Hyundai kodumaal Koreas kui ka Euroopas ja Ameerikas.

Alates 2004. aastast annab Hyundai kõikidele oma sõidukitele 5-aastase, ilma sõidupiiranguta garantii, mis kinnitab hästi toote kvaliteetsust.

 

[ Ibiza ] [ Ibiza SC ] [ Ibiza ST ] [ Leon ] [ Leon SC ] [ Leon ST ] [ Toledo ] [ Altea ]
[ Altea XL ] [ Altea Freetrack ] [ Exeo ST ] [ Alhambra ]

Seat on noor bränd ja seetõttu vaba stampidest. Kui Sa tahad nautida elu, jääda iseendaks, eristuda massist – sõita autoga, mis tekitab ülevoolavaid emotsioone, kuid samas on ka ökonoomne ja usaldusväärne igapäevane kaaslane, siis tutvu lähemalt SEAT-iga.

  Kuulumine Volkswagen Groupi ja selle sees Audi Brand Groupi (viimase moodustavad sportlikud elustiilimargid – Audi, SEAT ja Lamborghini) tagab uusima tehnoloogilise know-how, üliökonoomsed FSI ja TDI mootorid, esmaklassilise järelteeninduse, **** turvalisuse ja peadisainer Walter da Silva väljatöötatud uue SEAT-i korporatiivse SEAT Line disaini. Seda kõike võrreldava hinnaga, mida küsitakse tavaliste masstoodangu autode eest.

[ Alto ] [ SWIFT ] [ SWIFT Sport ] [ SX4 S-Cross ] [ SX4 ] [ Jimny ] [ Grand Vitara ]

Korporatsiooni 75-aastase ajaloo vältel on SUZUKI Motor Corporation saavut anud rahvusvahelist edu, sest on vankumatult jälginud väärtuslike, kvaliteetsete toodete konstrueerimise ja tootmise poliitikat.

  See on võimaldanud klientide muutuvatele vajadustele vastu tulla ning pakkuda neile järjest täiustuvaid tehnilisi uuendusi. Viimase 30 aasta jooksul on tänu disaini- ja tehnoloogiaalasele kogemusele toodetud terve seeria unikaalseid neljarattaveoga maastureid, mis rõhuvad kantavat vaimu ning on kõikjal maailmas saavutanud hinnatud reputatsiooni ja lugupidamise.

D-MAX Space Cab ] [ D-MAX Double Cab ] [ D-MAX Space Cab 2012 ] [ D-MAX Double Cab 2012 ]

Isuzu on Jaapani vanimaid autotehaseid, mis asutati 1916. aastal. Alates 1949. aastast kannab tehas nime Isuzu Motors Limited. Isuzu Motors Limited peakontor asub Jaapanis, Tokios. Isuzul on tehased peale Jaapani ka Tais, USAs, Indoneesias ja Poolas.

 

Täna toodab Isuzu maailmaklassi kergkaalu ja kerg-raskekaalu veoautosid ja pikapeid. Iga Isuzu toodetud sõiduk on ehitatud mõeldes funktsionaalsusele, mugavusele ja vastupidavusele. Isuzu sõidukeid müüakse edukalt kogu maailmas: Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Lähis-Idas ja mujal.

Isuzu klientidel on alati põhjust usaldada nende tegevuspõhimõtet „Isuzu tähendab alati parimat

 

Bridgestone Corporation asutati 1931 a. Jaapanis Shojiro Ishibashi poolt. 1988 a. omandati Firestone (suuruselt teine rehvitootja USA-s) ja 1990 a-l loodi Bridgestone/Firestone Europe opereerimaks Euroopa rehviturgudel. Bridgestone Corporation omab 101 tehast üle maailma, neist 46 rehvitehast annab tööd 95000-le inimesele Euroopas, Jaapanis ja Aasias ning nende valmistatav toodang   (8000 erinevat tüüpi ja mõõtu rehvid, ehitusmaterjalid, naturaalne ja sünteetiline kumm, õhkpadjad, tekstiil ja fiiber tööstusele) on müügil rohkem kui 150-s riigis. Euroopas asub 6 rehvitehast, mis kõik omavad ISO9001 ja QS9000 kvaliteedisertifikaati – Hispaanias, Itaalias, Prantsusmaal ja Poolas. Loe lähemalt

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 7. 01. 2014. 10:01

Time: 0.0380509 s.