et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Grand Vitara

Kool.ee-haridusportaal :: Grand Vitara Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeGrand Vitara,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Suzuki Grand Vitara: [ Üldinfo ] [ Tehnilised andmed ] [ Hinnakiri ] [ Varustus ] [ Galerii ] [ Värvivalik ]
[ Testijate arvamused ]

Grand Vitara - kuhu iganes soovid...

Elamusretkele, kus piirid puuduvad!

Kui tahad end proovile panna, otsid väljakutseid ja eredaid elamusi, on Suzuki Grand Vitara just Sinu jaoks. Mis tahes maastikul, mis tahes teel – see seikleja ustav kaaslane rühib oma teed kindlalt ja väsimatult. Suzuki Grand Vitara on ühtaegu jõuline ja ökonoomne, samal ajal mugav, turvaline ja väga praktiline. Suzuki Grand Vitara on auto, mis viib Sind elu parimale elamusretkele!

Sõidustabiilsust tagav ESP®* kontrollsüsteem kuulub standardvarustuse hulka. Grand Vitarale annab ESP® kolm olulist turvalisuselementi: ABS-pidurid EBD pidurdusjõu jaotursüsteemiga, libisemiskaitse ja stabiilsuskontrolli. ESP® süsteemi sensorid kontrollivad rattaid ja süsteem aitab püsida valitud sõidurajal ka libedates oludes. Samuti aitab süsteem ennetada libisemist ja tagada pidurdamisel iga rattapidamist.

Reisijate turvalisuse kõrge tase on võimalik tänu standardvarustusse kuuluvatele SRS- esiturvapatjadele ja turvavööde eelpingutitele. Standardvarustusse kuuluvad ka SRS-külgturvapadjad ja turvakardinad.

Salongi ülaosa ja auto piilarid on varustatud põrkekaitsetega, mis aitavad vältida tõsisemaid peavigastusi võimalikus kokkupõrkes.

Tõeline maastur aeglustiga

Grand Vitara pidev nelikvedu jagab jõudu kõigile ratastele, tagades nii igas olukorras parima haarde teega. Keskkonsooli paigutatud käepärase nupu abil saab lihtsalt ja kiiresti valida eri nelikveosüsteemide vahel. 4H veoviis tavatingimuste jaoks. Veojõud jaguneb esi- ja tagasilla vahel suhtes 47:53, 4H Lock ehk lukustusega kiire nelikveo puhul jaguneb veojõud esi- ja tagatelje vahel võrdselt. 4H Lock on mõeldud raskemates maastikuoludes, näiteks lumes või mudas liikumiseks. 4L Lock ehk aeglane lukustusega nelikvedu on mõeldud tõeliste off-road situatsioonide jaoks. 4L käik kahekordistab veojõu ja pakub piisavalt jõudu ka madalatel pööretel, nii et auto saab probleemideta hakkama ka äärmiselt keerulistes oludes. Näiteks on selle käigu abiga võimalik lihtsalt ning turvaliselt paaditreilerit vette lasta ja veest välja tõmmata.

 

Sisseehitatud redelraam muudab Vitara kandevkere raami jäigaks ning vastupidavaks, suurendamata märkimisväärselt auto kogumassi. See vähendab ka keremüra. Need konstruktsioonid võimaldavad madalamaid põranda- ja täiskõrgusi ning suuremat sisepindade mahutavust, tegemata kliirensi kõrguses järeleandmisi. Uut Grand Vitarat on täiendatud sõltumatu erivedrustusega ja seeläbi on auto väga stabiilselt ja täpselt juhitav nii käänulisel maanteel kui ka künklikul maastikul.

Grand Vitara jõuallikaks võid valida kas sujuvalt muudetava klapiajastusega (VVT) 2,4-liitrise bensiinimootori või 1,9-liitrise DDiS-diiselmootori. Viimase juurde kuulub standardvarustusena DPF-kübemefilter, mis kõrvaldab heitgaasidest peaaegu kõik kahjulikud ained ja tahmaosakesed. VVT- ja DDiS-tehnoloogiad suurendavad mootori võimsust, vähendades samal ajal kütusekulu. DDiS-mootori ühisanumsissepritse lisaeeliseks on ka vähenenud heitgaaside hulk.

Kõrgetasemeline audiosüsteem

Grand Vitara sisemuse kujundus on vastavuses selle sportliku välimusega. Salongi ajatu stiilsus aitab juhil ja reisijatel lõõgastuda ning selle detailid muudavad reisi nauditavamaks. Kõrgetasemelist audiosüsteemi on kerge ja turvaline kasutada, kuna selle lülitid on paigutatud roolirattale, kus on ka püsikiirushoidja juhtseade. 

Salongis on kasutatud müra ja vibratsiooni summutavaid materjale. Need materjalid koos tugeva alusraami ja kere ning jäiga redelraamiga tõstavad nii reisimis- kui ka sõidumugavust. Ja seda kõikides sõiduoludes.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 6. 08. 2012. 11:13

Time: 0.0854330 s.