et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Santa Fe

Kool.ee-haridusportaal :: Santa Fe Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSanta Fe,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Üldinfo ] [ Hind ] [ Tehnilised andmed ] [ Varustus ] [ Galerii ] [ Värvivalik ] [ Brošüür ]
Kasutaja käsiraamat ]

Santa Fe - stiilne, mugav, ruumikas 

Kas olete uuteks seiklusteks valmis? Auto stiilne välimus, mitmekülgsus, mugavus ja ruumikus – kõik selle on 2010 Santa Fe oma eelkäijalt kaasa saanud ja lisaks veel palju muud põnevat.

Uus 2.2 CRDi mootor pakub veelgi muljetavaldavamaid sõiduelamusi tänu suuremale võimsusele ja pöördemomendile, vajades selleks samas varasemast vähem kütust. Ent see ei toimu keskkonna arvelt, hoopis vastupidi: CO2 heitmekogus on märgatavalt vähenenud. Väljaspool on stiilimuutuse läbi teinud valuveljed, põrkerauad, esi- ja udutuled, seespool annab luksuslikule interjöörile eriti kvaliteetse ilme uus süsimust dekoor. Kõik mudeliversioonid on saadaval nii 5- kui 7-istmelisena, lisaks on endisest rohkem ruumi ka asjade hoidmiseks – see teeb Santa Fe täiuslikuks pereautoks ühtviisi nii väiksematele kui suurematele perekondadele.

Välimus

Uue Santa Fe puhul pole esmaklassilist sooritusvõimet ja praktilisust saavutatud elegantse ja maitseka välimuse arvelt. Kergsulamveljed, põrkerauad ees ja taga ning esi- ja udutuled on läbinud uuenduskuuri, lisaks teevad graatsilised kumerused ja stiilsed detailid Santa Fe väljanägemise suurepäraseks iga nurga alt.

Interjöör

Sisenedes uue Santa Fe salongi, leiate siit rohkem ruumi, mugavusi ja istmete kombineerimisvõimalusi kui kunagi varem. Uue kujundusega tekstiilist ja nahast istmekatted lisavad luksuslikkust, kliimaseade ja sinise taustvalgustusega näidikuplokk hoolitsevad aga meeldivalt jaheda ja rahustava sõidukeskkonna eest.

Varustus

Santa Fe eesrindlik varustus on välja töötatud selleks, et saaksite segamatult sõidunaudingule keskenduda. Elektrooniline lukustusfunktsiooniga nn nõudmisel rakenduv nelikveosüsteem jälgib pidevalt tee- ja sõiduolusid ning lülitab nelikveo tööle just siis, kui vaja. Sel moel aitab süsteem tavalistes sõidutingimustes kütust säästa. Tänu põhivarustusse kuuluvale kliimaseadmele on sõit meeldiv iga ilmaga. Premium-mudelid saavad lisaks kaasa kahetsoonilise kliimaseadme, roolile paigaldatud helisüsteemi kaugjuhtimislülitid ja püsikiirushoidiku, tuues autosse kõik nüüdisaja intelligentsed mugavused.

Turvalisus

Iga Santa Fe element on loodud sõiduohutusele mõeldes – ja kõik turvasüsteemid kuuluvad sõltumata varustustasemest juba auto põhivarustusse. Mitmed passiivsed ja aktiivsed süsteemid aitavad liiklusõnnetusi ennetada ja tagavad parima võimaliku kaitse. Siia kuuluvad elektrooniline sõidustabiilsuse kontrollsüsteem (ESP), blokeerumisvastane pidurisüsteem (ABS) koos elektroonilise pidurdusjõu jaotussüsteemiga (EBD) ja veojõu kontrollsüsteem (TCS). Värskete täienduste hulka kuulub muuhulgas uus andur, mis rakendab auto ümberpaiskumise korral tööle turvavööde eelpingutid ja külgturvapadjad.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 2. 08. 2012. 11:03

Time: 0.0428350 s.