et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

D-MAX Space Cab 2012

Kool.ee-haridusportaal :: D-MAX Space Cab 2012 Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeD-MAX Space Cab 2012,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Isuzu D-MAX Space Cab 2012: [ Tehnilised andmed ] [ Varustus ] [ Galerii ] [ Hind ]

Isuzu 2012

Uus Isuzu D-Max on suurem. Suurem nii seest kui ka väljast. Ja võimsam.

Välimus
Välimuse poolest on tegu täiesti uue autoga: moodne, kaarjate joontega kere, mille sisse on integreeritud esituled, kaasa arvatud päevatuled, udutuled ja tagumine LED-valgustus, mis tagab parema nähtavuse. Võib öelda, et uus D-Max on jõudnud lähemale linnamaasturile.

 

Esile tõstmist väärib väliste dimensioonide märgatav suurenemine võrreldes eelmise mudeliga. Selle peamiseks eesmärgiks on reisijate, eriti Space-versiooni puhul tagaistmel sõitjate, mugavuse parandamine.

Tähtsaim uuendus puudutab Space kabiiniversiooni, mille uued, vastastikku avanevad uksed auto tagaistmele sisenemist märgatavalt parandavad.

Sisemus
Uue sisemuse loomisel on pandud rõhku eelkõige mugavusele. Lisaks sellele on märksõnadeks kasutajasõbralikkus ja kasutatavus: rohkem ruumi ja rohkem elustiili.

Interjöör on põhjalikult muutunud: uus sõitjate ruum, pardakompuuter, automaatne kliimaseade, multifunktsionaalne rool, elektriliselt reguleeritavad istmed, kesklukk, lapselukuga elektriaknad.

Turvalisus

Isuzu on turul ainus pick-up, mis on tarbesõidukite tootja poolt kavandatud ja toodetud. Omadused, mis Isuzut kõige paremini iseloomustavad on robustsus, usaldusväärsus ja vastupidavus. Uue Isuzu D-Maxi juures pöörati erilist tähelepanu turvalisusele. Oluliselt on parandatud aktiivset turvalisust: autol on elektrooniline stabiilsuskontroll ESC (Electronic Stability Control), veojõukontroll TSC (Traction Stability Control), ABS-pidurid, elektrooniline pidurdusjõu jaotur EBD (Electronic Brake Force Distribution), hädapidurdusabi (Brake Assist).
 

Kõrgel tasemel on ka passiivne turvalisus: uus laiem ja pikem kere, uus kabiinidisain, kõikidel mudelitel standardvarustuses 6 turvapatja, uued ergonoomilised istmed.

Mootor

Uue D-Maxi jaoks arendas ja konstrueeris Jaapani emaettevõte uue 2500 cm3 topeltülelaadimisega diiselmootori. Tänu topeltülelaadimisele ja sissepritserõhu kasvule annab uus mootor parema efektiivsuse, seda ka madalatel pööretel.

Lisaks topeltülelaadimisele ja sissepritserõhu kasvule on uuel mootoril ka täiesti uus sissepritsesüsteem, uus põlemiskambri kuju ja uus tahmaosakeste filter (PDF).

Mootori võimsus on 163 hobujõudu muljetavaldava pöördemomendiga 400 Nm 1400 p/min.

2012. aasta Isuzu D-Max jõuab Eestis müügile augustis.

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 7. 08. 2012. 09:39

Time: 0.0411692 s.