et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

ISUZU

Kool.ee-haridusportaal :: ISUZU Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeISUZU,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Isuzu


D-MAX Space Cab


D-MAX Double Cab

D-MAX Space Cab 2012

D-MAX Double Cab 2012
 

Isuzu on Jaapani vanimaid autotehaseid, mis asutati 1916. aastal. Isuzu sai alguse 1893. aastal Tokio Ishikawajima laevaehituskompanii asutamisega. 1922. aastal tootis kompanii edukas koostöös inglise autotöösturi Wolseleyga sõiduauto Wolseley A9 Jaapani valitsuse jaoks. See mudel sai nimeks Isuzu, mida hakati hiljem kasutama automargi nimena. Tehase nimeks sai Isuzu 1934. aastal. Alates 1949. aastast kannab tehas nime Isuzu Motors Limited.

Isuzu Motors Limited peakontor asub Jaapanis, Tokios, Euroopa peakontor ja tehniline keskus aga Saksamaal, Frankfurdis. Isuzul on tehased peale Jaapani ka Tais, USAs, Indoneesias ja Poolas. Tai on muide suuruselt teine pikapite turg maailmas (1. kohal USA) ning Isuzu on seal olnud aastaid turuliider.

Täna toodab Isuzu maailmaklassi kergkaalu ja kerg-raskekaalu veoautosid ja pikapeid. Nende kõrge kvaliteet on aastatepikkuse uurimustöö ja tehnoloogiaarenduse tulemus. Iga Isuzu toodetud sõiduk on ehitatud mõeldes funktsionaalsusele, mugavusele ja vastupidavusele. Isuzu sõidukeid müüakse edukalt kogu maailmas: Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Lähis-Idas ja mujal.

 

Lisaks on Isuzu maailmakuulus miljonite vastupidavate, võimsate ja säästlike diiselmootorite valmistajana – ta on moodsa diislitööstuse lipulaevu. Tootes aastas miljon diiselmootorit, on Isuzu maailma suurim diiselmootorite tootja. See seitsmekümneaastasele kogemusele toetuv uusim diislitehnika on nüüd kättesaadav uutel pikapitel Isuzu D-Max 4×4.

Isuzu toodab diiselmootoreid ka teistele automarkidele:näiteks Saab ja Renault 3,0 V6, Opel Corsa-Astra-Combo 1,7 diislid pärinevad Isuzult, samuti näiteks Mercruiser 1,7 paadimootor on Isuzu toodetud.

Isuzu klientidel on alati põhjust usaldada nende tegevuspõhimõtet „Isuzu tähendab alati parimat“

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 7. 08. 2012. 09:52

Time: 0.0924959 s.