et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

SEAT

Kool.ee-haridusportaal :: SEAT Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSEAT,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

SEAT-i autofilosoofia: Rohkem varustust, vähem hinda


Ibiza

Ibiza SC

Ibiza ST

 

 

 

 Leon

 

 

 

Leon SC

 

 

 

Leon ST

 

 

 

Toledo


Altea


Altea XL


Altea Freetrack


Exeo ST


Alhambra

     

Teha autosid, mis ei vii Sind punktist a punkti b, vaid sunnivad Sind sõitma enne läbi ka c-st ja d-st, lihtsalt nautimaks ülitäpset DSR rooli, Agile Chassis vedrustust või ülisuure momendiga Power Dieseli ja võidusõidunormidele kohaselt ehitatud kuuekäigulise manuaalkasti koostööd, on tõsine väljakutse.

SEAT on noor bränd ja seetõttu vaba stampidest. Kui Sa tahad nautida elu, jääda iseendaks, eristuda massist – sõita autoga, mis tekitab ülevoolavaid emotsioone, kuid samas on ka ökonoomne ja usaldusväärne igapäevane kaaslane, siis tutvu lähemalt SEAT-iga.

 

Kuulumine Volkswagen Groupi ja selle sees Audi Brand Groupi (viimase moodustavad sportlikud elustiilimargid – Audi, SEAT ja Lamborghini) tagavad uusima tehnoloogilise know-how, üliökonoomsed FSI ja TDI mootorid, esmaklassilise järelteeninduse, **** turvalisuse ja peadisainer Walter da Silva väljatöötatud uue SEAT-i korporativse SEAT Line disaini. Seda kõike pakume võrreldava hinnaga, mis küsitakse tavaliste masstoodangu autode eest.

Spetsialistidele ja entusiastidele on aga sportmudelid Formula Racing ja TopSport, tõeliseks tipuks aga SEAT Spordis tuunitud ja käsitööna ümber ehitatud Cupra erimudelid.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 7. 01. 2014. 09:56

Time: 0.0503149 s.