et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Seat Ibiza

Kool.ee-haridusportaal :: Seat Ibiza Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSeat Ibiza,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

SEAT Ibiza: [ Üldinfo ] [ Hinnakiri ] [ Tehnilised andmed ] [ Varustus ] [ Galerii ] [ 360o vaade ] [ Proovisõidud ]

UUS Ibiza. Täiuslik harmoonia

Uus SEAT Ibiza on läbinud tähelepanuväärse arendusprogrammi. See on nüüd veelgi dünaamilisemate joontega. Iluvõre, kaitseraud, esituled ning kapott on saanud täiesti uue kuju ja nii on autol uus, tähelepanu tõmbav välimus. Teravust loovad juurde Bi-Xenon sõidutuled ning LED-tehnoloogial põhinevad tagatuled. Lisaks on uuenenud salongi kattematerjalid, kergmetallist velgede valik ning värvid. Täiuslik disain, uuesti disainituna.

Ilus sõiduelamus

Autosse istudes tunned kohe selle kõrget kvaliteeti, kui näed uusi kattematerjale, rooli ja uuesti disainitud juhtimisseadmeid. Kõik need täidavad nüüd veelgi paremini oma kasutuseesmärki. Ka armatuurlaud on saanud uue ergonoomilisema välimuse ning paremini nähtavad mõõteseadmed.

 

Vajadust traditsiooniliste kaartide järele vähendab oluliselt võimalus eelpaigaldada TomTom® navigaator.

Loomulikult kuulub pakutavasse varustusse uus automaatne konditsioneer Climatronic, sest tahame, et sinu sõidukeskkond oleks täiuslik. See mõõdab välistemperatuuri ja hoiab salongi vastavalt sellele mõnusana.

5-ukseline Ibiza püüab pilku

Voolujoonelise kujuga, uute tulede ja uuesti disainitud esiotsaga uus 5-ukseline Ibiza on läbinud märgatava ilukuuri. Sellega parandustööd siiski ei piirdu.

Kindlalaegas on nüüd suur, üle 10 liitri, ja valgustatud. Istmekattematerjalid on kaasaegsed ja kapoti all on lisaks uus bensiinimootori variant 1.2 TSI Ecomotive. See tagab Ibiza sportlikule iseloomule omase sooritusvõime ja uskumatult väikse, 4,9 l/100 km keskmise kütusekulu.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 3. 08. 2012. 09:59

Time: 0.0465579 s.