et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

ix35

Kool.ee-haridusportaal :: ix35 Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeix35,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

ix35: [ Tehnilised andmed ] [ Varustus ] [ Galerii ] [ Värvivalik ] [ Hind ] [ Microsite ] [ Brošüür ]
[ Kasutaja käsiraamat ] [ Testijate arvamused ]

ix35 - kauaoodatud uudis

Milline võiks olla Sinu unelmate auto… Auto, mis ainuüksi ei sõidutaks Sind ühest paigast teise, vaid oleks samas ka pilkupüüdev ja täidaks Sind rahulolu ja uhkustundega. Stiilne ja sarmikas ix35 on sportlikult jõuline, jättes samaaegselt viimistletud ja lõdvestunud mulje.

Välimus

Julged jooned ning jõuline ja dünaamiline üldilme kiirgavad enesekindlust. Sujuvaid kaari ja omanäolisi jooni uv stiilselt kurvikas siluett jätab erakordselt sportliku, aerodünaamilise ja tasakaalustatud mulje.

Interjöör

Kõik, mis Sind ümbritseb, on tähtis. Ümbritsev keskkond on seda väärtuslikum, mida loomulikum see tundub. Just selline on ix35 salong – ergonoomiline, vaoshoitult kaunis ja meeldiv puudutada.

Mootor

Iga auto valmistamisel on üheks põhieesmärgiks saavutada parim kombinatsioon suurepärasest jõudlusest ja ökonoomsusest. ix35 ühendab need omadused väga tõhusal viisil. Auto jõuallikaks on kas 2-liitrine diiselmootor (100 kW/136 hj või 135 kW/184 hj) või 2-liitrine bensiinimootor (120 kW/163 hj).

Turvalisus

ix35 turvavarustus on loodud selleks, et saaksid sõita rahuliku südamega. Juhi ja kõrvalistuja turvapadjad avanevad võimalike vigastuste vältimiseks väiksema jõuga. Lisaks kaitsevad juhti ja kaasreisijaid külgturvapadjad ja turvakardinad. Aktiivsed peatoed liiguvad tagant otsasõidu korral üles- ja ettepoole, vähendades nii pea- ja kaelavigastuste tekkimise ohtu.

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 2. 08. 2012. 12:20

Time: 0.0586390 s.