et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

i40 universaal

Kool.ee-haridusportaal :: i40 universaal Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eei40 universaal,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

i40 universaal: [ Tehnilised andmed ] [ Varustus ] [ Galerii ] [ Värvivalik ] [ Hind ] [ Microsite ] [ Brošüür ]
[ Kasutaja käsiraamat ] [ Testijate arvamused ]

i40 universaal - praktiline, suutlik, säästlik ja stiilne

Euroopas projekteeritud ja Euroopa autoturu jaoks välja töötatud i40 esindab Hyundai uut modern premium-lähenemist. Selle eesmärgiks on tuua turule auto, milles kvaliteet, usaldusväärsus ja rikkalik varustus on ühendatud taskukohase hinnaga, et see oleks kättesaadav võimalikult laiale ostjaskonnale.

Oma mõõtudelt suuremasse keskklassi ehk D-segmenti kuuluva Hyundai i40 voolujooneline disain annab uue mudeli stiilsele ja sihikindlale olemusele dünaamilise ja sportliku ilme.

Mitmekülgne varustus ja eesrindlikud tehnilised lahendused lasevad juhil keskenduda peamisele – autojuhtimisele, kaassõitjate jaoks tähendavad need aga mugavat ja meeldivat reisimisvõimalust. Mugavustaset tõstavad mh kliimaseade, soojendusega rool, elektriliselt reguleeritav juhiiste ja selle nimmetugi ning istmesoojendus tagaistmel.

Jõuallikate valikus on kaks eri võimsusega 1,7-liitrist diiselmootorit: 85 kW ja 100 kW. Võimsama mootori juurde on saadaval ka 6-käiguline automaatkäigukast. Kütusekulu näitajad jäävad vahemikku 4,3–6,0 l/100 km, CO2-kogus heitgaasides varieerub mudeliti 113–159 g/km.

Bensiinimootoreid on valikus kaks: 1,6-liitrine GDI ja täiesti uus otsesissepritsega 2,0-liitrine GDI-mootor, mille paariliseks saab valida 6-käigulise automaatkäigukasti.

i40-mudelivalikus on olemas ka eriti kütusesäästlikud ja madalama heitmetasemega käsikäigukastiga Blue DriveTM-mudelid. Nendes on kasutusel uudne ISG-tehnoloogia (Idle Stop and Go), mis hoiab ära mootori asjatu töö tühikäigul, lülitades selle näiteks liiklusummikus peatudes automaatselt välja. i40 Blue DriveTM-mudelid paistavad omas klassis silma väikese kütusekulu ja madala heitmetasemega, pakkudes seejuures tipptasemel sooritusvõimet.

Turvavarustuse väljatöötamisel seati eesmärgiks saavutada Euro NCAPi kokkupõrkekatsetes hindeks maksimaalsed 5 tärni. Turvapatju on i40-mudelites ees ja külgedel neli paari, lisaks veel juhi põlvede turvapadi ehk siis ühtekokku tervelt 9. Stabiilse sõidu eest hoolitsevad ESC- ja VMS-süsteemid. Autol on mitteblokeeruvad ABS-pidurid ja elektrooniline pidurdusjõu jaotussüsteem, hädapidurivõimendi ja tagasõitjaid hoiatav avariipidurdamise hoiatussignaal. Kitsastes kohtades hõlbustavad parkimist tagurduskaamera ning auto ette ja taha paigaldatud parkimisandurid.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 7. 12. 2012. 10:45

Time: 0.0447319 s.