et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Kui kaua rasestumine aega võtab

Kool.ee-haridusportaal :: Kui kaua rasestumine aega võtab Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeKui kaua rasestumine aega võtab,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Rasedus ] [ Neile, kes soovivad rasestuda ] [ Viljatus ] [ Raseduse diagnostika ] [ Raseduseelne konsultatsioon arstiga ] [ Kui kaua rasestumine aega võtab ] [ Valmista oma keha ette ] [ Rasestumiseelne toitumine ] [ Kas läheb liiga kaua ] [ Rasedus ja foolhape ] [ Elevit Pronatal infoleht ] [ 5 soovitust viljakuse suurendamiseks ] [ Müüdid rasestumise kohta ] [ Eelneva pillide kasutamise mõju viljakusele ]

Kui kaua rasestumine aega võtab?

Isegi kui mingeid viljakusega seotud probleeme ei esine, võib eostumine siiski võtta kuid. Ka viljastumisvõimelistel paaridel, kes ei ole kunagi rasestumisvastaseid vahendeid kasutanud, võib eostumine võtta 6-12 kuud. Keskmiselt kulub eostumiseks kolm menstruatsioonitsüklit.

Suguühte ajastamine võib rasestumise võimalusi suurendada. Oluline on siiski meeles pidada, et edukas viljastumine eeldab ka mitmeid teisi tegureid.

  • Teie partner peab tootma piisaval arvul normaalseid ja aktiivseid spermatosoide.
  • Teie reproduktiivorganid peavad olema võimelised spermatosoidid vastu võtma ja võimaldama neil liikuda tupest läbi emakakaela munajuhadesse.
  • Teie munajuhad peavad olema piisavalt terved, et täita oma ülesannet - aidata spermatosoididel munarakuni jõuda. Emaka limaskest peab võimaldama embrüol kinnituda ja looteks areneda.
     

Edukaks rasestumiseks peavad kõik need tingimused täidetud olema.

Kuid kõige tähtsam on see: kui üritate rasestuda, ärge eeldage probleeme, vaid lihtsalt nautige seksi ja jätkake oma tavalist elu.

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 15. 08. 2010. 18:10

Time: 0.0390599 s.