et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Sinu lugu

Kool.ee-haridusportaal :: Sinu lugu Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSinu lugu,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avalehele  Naiselt naisele  

Sinu lugu

Kallis lugeja

Me kõik seisame elus probleemide ees, millega me ei oska või ei suuda üksi toime tulla. Tunneme, et oleme suluseisus - kust saada abi, toetust, lohutust, nõuandeid teemadel, millest meil on raske rääkida. Kas meie probleemile leidub üleüldse lahendust? www.kool.ee usub, et lahendus leidub pea kõigele. Rubriigis Naiselt Naisele saab igaüks rääkida sellest, millest ta on kaua vaikinud ning saada tuge teadmisest, et ta ei ole üksi. Kusagil on siiski ilmselt keegi, kes on läbi elanud sama, mis Sina ning on nõus oma kogemusi Sinuga jagama. Kirjuta julgelt oma lugu-avaldame selle soovi korral anonüümselt. Samuti ei pea tundma hirmu negatiivsete kommentaaride ees-kontakti ja tagasisidet teistelt lugejatelt saad ainult siis, kui soovid avaldada oma meiliaadressi.

Painavad peavalud Loe edasi

Oma loo peavaludest ja sõltuvusest valuvaigististest saatis üks Pärnu neiu. Ta kirjutab: "Ma olen neli aastat kannatanud peavalude käes, ega oskagi muud kui magama minna suure valu korral, sest iga peavalu võib üle minna migreeniks ja sellest jubedamat ma ette ei suuda kujutada."

Toitumishäired - anoreksia, buliimia, ortoreksia ja pika Loe edasi

Meile on saatnud loo oma toitumishäirest ning võitlusest sellega Stella-Stiina, kes soovib oma kogemust ka Sinuga jagada. Ta loodab, et see annab ka teistele toitumishäire all kannatajatele julgust võidelda sellega ning pöörduda ravi saamiseks arsti poole. Siin on tema lugu:

Menstruatsioonieelsed päevad. PMSi lood Loe edasi

Kuidas teised naised PMSiga hakkama saavad? Kas nende lood sarnanevad teie looga? Leidke neist lugudest inspiratsiooni ja lohutust.
Premenstruaalne sündroom (PMS) – sümptomid, mis esinevad menstruatsioonitsükli teisel poolel ja kaovad menstruatsiooni algamisel. PMS-i iseloomustab: menstruatsioonile eelnev pingesolek, meeleolukõikumine, ärrituvus, unetus, letargia, peapööritus, rindade tundlikkus, higistamine, lihasvalud, kehakaalutõus, nahalööbed. PMS-i põhjused ei ole veel täielikult selged, ent arvatakse, et oluline osa on hormonaalse tasakaalu kõikumisel ja progesterooni tootmisel tsükli teisel poolel. Monofaasilised pillid vähendavad hormonaalse tasakaalu kõikumist ja seetõttu määratakse neid sageli PMS-i raviks.

Peggy, tüdruk moetööstusest, Berliini 
Claudia, ajakirja toimetaja ja lumelaudur, Austriast
Jessica, kommunikatsiooniekspert, Pariisist

Milène, graafiline disainer ja muusikaajakirjanik, Stockholmist

Kui mees töötab välismaal...

Saada meile oma lugu sellest, kuidas tuled Sina oma eluga toime ajal, mil mees viibib pikki perioode teises riigis. Kuidas hoiad Sina suhet püsiva ja värskena, kuidas väldid võõraksjäämist? Kirjuta meile, sest just Sinu lugu võib päästa kellegi suhte.

Kirju ootame meiliaadressil naiselt.naisele@kool.ee. Samuti võite kirjutada mistahes teemal, mis antud rubriiki sobiksid.

 

Tutvu koolilaenu tingimustega

Koolilaen on mõeldud lapsevanemale poja või tütre kooli saatmiseks tarvilike kooliasjade (koolitarbed, ranits, riided, jalanõud jms) ostmiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145.

Esita koolilaenu avaldus

 

Tutvu energialaenu tingimustega

Energialaen on mõeldud perele maja või korteri tarvis talvekütte (puud, kivisüsi, kütteõli vms) soetamiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145

Esita energialaenu avaldus

Kool.ee keskkond valis välja eesti rahva finantsasutuse Tartu Hoiu-laenuühistu, andmaks välja sihtotstarbelist Koolilaenu ja Energialaenu. Tutvu ka Tartu Hoiu-laenuühistu asutatud Finants- ja Rahakooliga.

 

 


 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 15. 08. 2010. 08:01

Time: 0.0480900 s.