et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Jessica lugu

Kool.ee-haridusportaal :: Jessica lugu Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeJessica lugu,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ PMS-i lood ] [ Peggy lugu ] [ Claudia lugu ] [ Jessica lugu ] [ Milène lugu ]

Jessica, kommunikatsiooniekspert, Pariisist

Suus ostlemine!

Kohe enne päevade algust teeksin šokolaadi nimel kõike ja oleksin kommikarbi nimel valmis tapma oma poiss-sõbra. Mõnikord pean minema lähedal asuvasse poodi, mis on 24 tundi avatud ja ostma suure paki kommi. Hakkan neid juba tänaval sööma ja lõpetan kodus diivanil teleka ees seebikat vaadates.

Kaks nädalat tagasi pidi mu poiss-sõber kaheks päevaks linnast ära minema ja ma hakkasin tegema plaane, kuidas veeta suurepärane nädalavahetus oma uues korteris. Nädala keskel ostsin näomaski ja suure pudeli kurgilõhnalist vanniseepi. Laenutasin tobeda armastusfilmi, ostsin head tervislikku toitu ja valmistusin nautima täiuslikku klišeemaigulist nädalavahetust omaette.

Reede õhtul hakkasin end halvasti tundma ja vaatasin kuni kella kolmeni öösel telekat. Vaatasin oma elutoas ringi ja kõik tundus olevat igav, kole ja ebamugav. Vajasin uut elutuba. Laupäeva hommikul ärkasin ja helistasin otsekohe oma sõbrale. Kutsusin ta endaga poodi kaasa, et oma sisekujundusalast kriisi lahendada. Ma ei taha kuulda mingeid freudistlikke kommentaare selle kohta, kuidas proovisin armastuse puudumist uue mööbliga asendada! Antud juhul võib “sisekujunduse” kergesti asendada “sisemise kujundusega”, see on kindel!

Kell 11 alustasin hiiglasliku tervendava ostlemisega. Päeva lõpuks olin auto täitnud kõikvõimalike köögiasjade, uue laua, mõne uue tooli, vaiba ja lampidega. Seejärel veetsin tunde koristades, oma uusi asju kokku pannes ja mööblit liigutades. Pühapäeva õhtuks olin loonud täiesti uue keskkonna. Kriis oli läbi. Tundsin end õnnelikuna.

Mu sõber tuli koju tagasi, vaatas mulle otsa, uuris korterit ja küsis: “Kas sul oli järjekordne naiselik kriis?” Kaks kuud varem olin ostnud hiiglasliku kuusepuu, selle ära kaunistanud ja paigaldanud selle meie elutoa kolmandasse versiooni. PMS teeb haiget erineval moel. Minu puhul teeb ta kõige rohkem haiget minu pangaarvele.


Rääkige OMA PMSi LUGU. Tutvustage oma isiklikku lugu, sümptomeid ja võimalikke lahendusi teistele naistele, kes kannatavad PMSi all.

Klõpsake siin, et alustada oma loo rääkimisega või saatke kiri meiliaadressil naiselt.naisele@kool.ee

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 18. 06. 2010. 09:07

Time: 0.0415270 s.