et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Koolilaen

Kool.ee-haridusportaal :: Koolilaen Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeKoolilaen,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avalehele  Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Raha kool

[ Laenud ] [ Koolilaen ] [ Energialaen ] [ Matuselaen ] [ Tavalaen ] [ Kullalaen ]

[ Võrdlustabel ] [ Tähtajalise hoiuse taotlus ] [ Laenutaotlus ]

Koolilaen

Koolilaen on mõeldud lapsevanemale poja või tütre kooli saatmiseks tarvilike kooliasjade ostmiseks (koolitarbed, ranits, riided, jalanõud jms). Laenu saab võtta 3, 6, 9 või 12 kuuks. Laen tuleb tagastada igakuiste maksetega. Laenutaotlused vaadatakse läbi 48 tunni jooksul ja laenuintress on 21% laenu jäägilt, mis teeb kogusummalt aasta intressiks umbes 11,7%. Lepingutasu on 10 €. Koolilaenu väljastab kodumaine sõbralik rahaasutus Tartu Hoiu-laenuühistu.

Koolilaenu on maksimaalselt võimalik võtta kuni 200 €. Ühekordne lepingutasu on 10 €. Kuna Tartu Hoiu-laenuühistu väljastab laene vaid oma liikmetele, peab laenusaaja astuma ka Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks, mille eest tuleb tasuda 10 € sisseastumismaksu (tasutakse enne laenu väljastamist pangaülekandega Tartu Hoiu-laenuühistule) ning 35 € osamaksu (tasutakse järelmaksuga laenuperioodi jooksul koos laenu tagasimaksetega). 1 kuu jooksul laenu saamisest tuleb Tartu Hoiu-laenuühistule esitada Koolilaenu sihtotstarbelist kasutamist tõestavad kuludokumentide koopiad (nt. tšekk ranitsa ostmise kohta).

Osamaks 35 € on liikme omand, mis annab laenuvõtjale laenuperioodi lõpuks Tartu Hoiu-laenuühistu kaasomaniku staatuse. Tartu Hoiu-laenuühistu kõik laenuvõtjad ja hoiustajad on Tartu Hoiu-laenuühistu liikmed ehk omanikud, kellel sõltumata kapitaliosalusest on igal ühel üks hääl: nad omavad õigust kaasa rääkida ühises otsustusprotsessis, ühistu juhtimises ning tulevaste kasumite jagamisel tingimusel, et kõik kohustused ühistu ees on korrektselt täidetud.

Laenuperioodi lõpuks on Koolilaenu võtja:

  • maksnud tagasi laenu
  • kogunud osamaksu näol säästu 35 € ning saanud Tartu Hoiu-laenuühistu täieõiguslikuks liikmeks
  • tõestanud oma sobivust edasiseks majanduslikuks koostööks ja suhtluseks Tartu Hoiu-laenuühistuga nii laenude, hoiuste, arvelduste kui ka muude teenuste osas.
      

Koolilaenu taotlema

Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks astumise avaldus

Miks on kasulik võtta just Koolilaenu Tartu HLÜ-st? Vaata võrdlustabelit erinevate kommertspankade, SMS-laenu ja Tartu HLÜ vahel. Laenude võrdlustabel

Koolilaenu näidismaksegraafik

 

Lisainfo

Telefonidelt 7407 132; 56 221145
e-posti aadressilt laen@kool.ee
või Tartu Hoiu-laenuühistust

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 10. 01. 2011. 13:39

Time: 0.0484402 s.