et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Eesti Seksuaaltervise Liit pakub 24. septembril tasuta nõustamist

Kool.ee-haridusportaal :: Eesti Seksuaaltervise Liit pakub 24. septembril tasuta nõustamist Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeEesti Seksuaaltervise Liit pakub 24. septembril tasuta nõustamist,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Eesti Seksuaaltervise Liit pakub 24. septembril tasuta nõustamist

Rahvusvaheline rasestumisvastaste vahendite päeva moto on sel aastal: „Sinu elu, sinu õigused – räägime rasestumisvastastest vahenditest“. Idee on julgustada kõiki inimesi otsima tõenduspõhist teavet rasestumisvastaste vahendite kohta ja kummutada eksitavaid müüte. 

Eesti Seksuaaltervise Liidu president Mairi Kaha sõnul on: nõustamispäeva korraldamise eesmärk ka see, et kõigi noorteni jõuaks info Eestis tegutsevanoorte nõustamiskeskuste (NNK-d) võrgustiku kohta, kus kuni 24aastastele (k.a.) pakutakse tasuta konfidentsiaalset nõustamist. Soovime, et noored oleks oma võimalustest ja valikutest teadlikud ja see omakorda hoiaks ära soovimatud rasedused. Oodatud on kõik, kel on seksuaaltervise ja seksuaalsuse suhtes küsimusi või muresid. See on hea võimalus ka teismeliste laste vanematele, NNK-dega ja seal töötavate spetsialistidega tutvumiseks, samuti saab küsida nõu, kuidas erinevas vanuses lastega seksuaalteemadel rääkida; on võimalik saada tasuta infomaterjale rasestumisvastaste vahendite ja seksuaaltervise kohta.“

„Valisime laupäevase päeva, et kõigil soovijatel oleks võimalik keskustesse tulla. Loodame, et paljud kasutavad seda tasuta võimalust!“, lisas Kaha.

Uksed on avatud 24. septembril 2011 kell 10-15 Tallinnas, Tartus, Põlvas, Viljandis, Pärnus, Narvas, Jõhvis ja Kärdlas.

Lisainfo tasuta nõustamise päeva kohta www.amor.ee.

faili ikoon 24.09.11 avatud TASUTA NNKd.doc

Tasuta nõustamise läbiviimist toetab farmaatsiaettevõte Bayer Healthcare Pharmaceuticals. Firma Bayer Healthcare Pharmaceuticals teadusuuringud ja tegevus keskenduvad diagnostilisele visualiseerimisele, erimeditsiinile, üldmeditsiinile ja naiste tervishoiule. Bayer Healthcare Pharmaceuticals soovib anda panuse meditsiini arengusse ja püüdleb elukvaliteedi parandamise poole.

Eesti Seksuaaltervise Liit (ESTL) alustas oma tööd 1994. aastal Eesti Pereplaneerimise Liidu nime all, 2005. aastast alates on organisatsiooni nimeks Eesti Seksuaaltervise Liit. Alates 1995. aastast on ESTL Rahvusvahelise Pereplaneerimise Föderatsiooni (IPPF) liige. Eesti Seksuaaltervise Liidu missioon on kõikide inimeste seksuaal- ja reproduktiivtervise edendamine ning seksuaalsete ja reproduktiivsete õiguste kaitsmine Eestis, seksuaaltervise kohta informatsiooni ja heatasemeliste teenuste kättesaadavuse tagamine.

Lisainfo:
Kerli Hannus
Eesti Seksuaaltervise Liit
tel: (+ 372) 655 27 55; 566 54 313;
E-mail: estl@estl.ee
www.amor.ee

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 6. 09. 2011. 07:44

Time: 0.0444660 s.