et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

27 asja, mida iga naine peaks seksi kohta teadma

Kool.ee-haridusportaal :: 27 asja, mida iga naine peaks seksi kohta teadma Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.ee27 asja, mida iga naine peaks seksi kohta teadma,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

27 asja, mida iga naine peaks seksi kohta teadma!

Loe, mida peaks iga naine seksi kohta teadama!

RealBeauty.com koostas nimekirja asjadest, mida naised peaksid teadma.

1. Igal naisel on poos, mis pakub talle seksides kõige rohkem rahuldust. Proovi erinevaid asendeid, kuni leiad selle, mis sobib sulle kõige paremini.

2. Ära arva, et nüüd, kus sobiv poos on leitud, võid rahus asja nautida. Vanusega muutub ilmselt ka see asend. Kui nooremana proovitakse kõiksugu voodiakrobaatikat, siis vanemana hinnatakse poose, mis lubavad kogeda lähedustunnet.

3. Mees ei otsi sinu alasti keha nähes kohe mingeid vigu. Usu, sellise vaatepildi peale on tal muustki mõelda kui sinu tselluliidist!

4. Seks puhtas, pehmes ja mugavas voodis on alahinnatud tegevus. Vana hea voodi edestab iga kell külma köögipõranda või kitsukese lennukikempsu.

5. Seksiklišeed on klišeed põhjusega - need toimivad tõepoolest! Võtke hotellituba, minge romantilisele õhtusöögile või ronige koos vahuvanni ja pange põlema paar küünalt. Romantika on tagatud!

6. Ära muretse aina, et kõigil teistel on parem ja tihedam seksielu kui sul. Pole olemas mingit kindalt arvu, kui tihti te peaksite oma suhte elavana hoidmise nimel seksima.

7. Oma soovidest rääkimine on vaeva väärt. Mida küsid, seda saad. Unusta piinlikus.

8. Sul on enne seksi vaja väikest pausi. Kui oled terve päeva tööd rüganud, keetnud-koristanud ja lastega jännanud, siis ei saa sa oodata, et oleksid silmapilkselt "õiges meeleolus". Jäta nõudepesu mehe hooleks ja võta pikk värskendav dušš. Pärast seda peaksid asjad paremini laabuma.

9. Mida rohkem sa seksid, seda rohkem sa seda tahad. Värsked mälestused kuumast kireööst tekitavad iha uuesti voodisse karata. See toimib ka vastupidi, mida kauem aega mööda läheb, seda vähem sa seksile mõtled.

10. Masturbeerimine ei ole ainult nende jaoks, kellel pole partnerit. See on lõbus, pakub alati rahuldust ning paneb sind ka oma kallimat rohkem ihaldama.

11. Orgasmisaamise pärast muretsemine on kindel viis, kuidas seda mitte saada. Keskendu naudingule ja unusta stress. Orgasm pole mingi püha eesmärk, seks on ju nauditav ka selleta.

12. Planeeritud seks võib olla palju parem kui kiidetud spontaanne armatsemine. Mõnus ootustunne on nagu erutav eelmäng.

13. Jah, võid ennast keset seksi puudutada ja aidata nii kaasa rahulduse saamisele.

14. Kallim ei pea kuulma, mis imenippe sa naistelehtest õppinud oled. Anna aga tuld, kuid pea tema reaktsiooni silmas. Kõik nipid ei sobi igale ühele.

15. Kui su keha ihaldab hetkel vaid und, siis on see igati normaalne. Kui valid magamise seksi asemel, ei tähenda see veel, et teie suhe on hukule määratud.

16. Mõnikord tuleb aga lihtsalt härjal sarvist haarata ja asjaga pihta hakata. Kui jääd spontaanset ihasööstu ootama, siis võid see ootamine kujuneda väga pikaks. Aga tavaliselt tuleb iha koos seksiga, nii et andke aga minna.

17. Ära unusta oma vaagnapõhja lihaseid treenimast. Tulemuseks on parem seks ja võimsamad orgasmid.

18. Rasedusvastaseid vahendeid võib alati muuta, kui need ei tundu sobivat. Seda tuleks teha näiteks siis, kui oled metsikust vallaliseelust püsisuhte kasuks loobunud või ka pärast laste saamist.

19. Koerapoos on lõbus, ära muretse selle pärast, milline su taguots välja näeb.

20. Valulikkus seksi ajal ei ole normaalne. See võib tähendada, et eelmäng jäi liiga lühikeseks. Kui aga valu kordub, siis mine parem arsti juurde.

21. Sinu alakeha näeb välja igati normaalne, ära muretse.

22. Rekvisiidid on su sõbrad. Vibraatorid, padjad, sallid, mis iganes sulle meeldib.

23. Väljendame seksi abil oma tundeid. Kinnisemale mehele võib seks olla viis, kuidas näidata, kui palju sa talle meeldid. Ära siiski aja segi seksi ja armastust, kui teie vahel pole tõsist suhet.

24. Kuigi pärast seksi tahaksid rammestunult unne vajuda, käi enne pissil. Nii kaitsed ennast põiepõletiku eest.

25. Kui vannitoast naased, leiad voodist norskava mehe. Erektsioon tekitab lihaspinget ja see väsitab. Ega ta paha pärast magama jäänud.

26. On igati hea haarata ohjad enda kätte. Kui mees ei jaksa seksida, kuid on võimeline erektsiooni saama, siis anna minna. Pakub ju ka teise hellitamine naudingut.

27. Seks läheb vanusega paremaks. Kui sul on püsipartner, siis õpite aja jooksul teineteist tundma ning selle tõttu muutub ka seks mõnusamaks.

Allikas: Õhtuleht

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 1. 10. 2010. 05:30

Time: 0.0667272 s.