et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Ei põhjusta väärarengut

Kool.ee-haridusportaal :: Ei põhjusta väärarengut Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeEi põhjusta väärarengut,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Kontratseptsioon ] [ Kontratseptsiooni müüdid ]

Kontratseptiivid põhjustavad kaasasündinud väärarenguid

Miks on see müüt nii laialt levinud?

Hirm, mida inimesed tunnevad oma järglaste tervise pärast, on väga loomulik. Miks sünnivad tervetel vanematel mõnikord kaasasündinud väärarenguga lapsed? Mis määrab ühe või teise väärarengu? Mis ajal, kas enne või raseduse ajal, hakkab see faktor tööle? Kuidas vältida väärarenguid? Kõigile nendele küsimustele ei saa keegi anda kindlat ja hästi põhjendatud vastust. Võrdselt üks järgmistest võib põhjustada väärarenguid nagu suitsetamine, liigne alkoholi tarbimine, halvad toitumisharjumused, sünnitamine küpses eas, või kõik need põhjused koos kombineerituna. Keegi ei saa öelda midagi täpsemat.

Kas kontratseptiivsed pillid on ohutud tulevastele järglastele?

Tavaliselt, naised, kes on manustanud kontratseptiivseid pille, rasestuvad kahe või kolme kuu jooksul peale pillide tarvitamise lõpetamist, ning sünnitavad terve lapse. Kontratseptiivsed pillid EI PÕHJUSTA nurisünnitust või väärarenguid. Isegi kui noor pille manustav naine rasestub mingi tõsise vea tõttu ja jätkab pillide võtmist teadmata oma rasedusest, ei avalda see mingit mõju rasedusele ega põhjusta loote väärarenguid. Meditsiinilistes uuringutes on niimoodi täheldatud. Siiski, kui naine juba teab oma rasedusest, ei tohi ta mingil juhul hakata pille tarvitama, ja peab katkestama manustamise, juhul kui ta neid võtab.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 31. 10. 2008. 15:13

Time: 0.0680370 s.