et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Mida saab ravida

Kool.ee-haridusportaal :: Mida saab ravida Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeMida saab ravida,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Taruvaik ] [ Milline on taruvaik ] [ Kuidas korjatakse ] [ Koostis ] [ Raviomadused ] [ Mida saab ravida ]

Mida saab ravida

Eriti efektiivne on taruvaik kõrva-, kurgu-, nina- ja suu limaskestapõletiku, nahahaiguste, põletuste, hingamisteede ja seedetegevusehäirete, hõõtsiku, vanade haavade ja konnasilmade ravis.

Taruvaigu ees on olnud sunnitud taganema kroonilised eesnäärmehaigused ja emakakaela erosioonid. Tema toimel on tugevnenud immuunsus. Taruvaikku on kasutatud paljude nakkushaiguste ja isegi vähi puhul. Ta võimaldab vähendada või vältida operatsiooni järel antibiootikumide kasutamist ning annab koos viimastega suurepäraseid tulemusi põletikuliste ja mädaste tüsistuste ravis. Peale kõige muu on taruvaik hinnaline tuimesti.

Välispidiselt kasutatakse taruvaiku nahahaiguste raviks, liigesepõletike raviks, lihasevalude leevendamiseks.

Ehkki taruvaik ravib paljusid haiguseid külmetusest kasvajateni, ei saa seda pidada universaalseks arstimiks. Tegemist ei ole imerohu, vaid väga tõhusa loodusliku ainega, millel on keeruline koostis ja mitmekülgne mõju.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 28. 06. 2010. 13:16

Time: 0.0444779 s.