et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Neitsinahk

Kool.ee-haridusportaal :: Neitsinahk Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeNeitsinahk,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Neitsinahk

Neitsinahal ei ole bioloogilist ülesannet. See on evolutsiooniline jäänuk. Tegelikult ei ole mõnedel naistel üldse neitsinahka.

Neitsinahk rebeneb kas esimese suguühte ajal (defloratsioon) või enne seda (nt sportides, pettingu ajal, tampoone kasutades).

Tüdruku neitsinaha seisund ei ütle seetõttu midagi tema süütuse kohta.

Kui neitsinahk on esimese suguühte ajal veel terve, võib peenise sisestamisel tekkida väike veritsus, sest neitsinahk venib ja rebeneb. Varem usuti, et igal tüdrukul tekib esimesel suguühtel veritsus, kuid see on müüt.

Neitsinahk on meditsiinilises mõttes oluline ainult siis, kui selles puudub avaus (avamata neitsinahk) ja menstruatsiooniveri ning tupesekreet kogunevad selle taha. Sellisel juhul eemaldab arst neitsinaha väikese protseduuri abil. Eriti harvadel juhtudel on neitsinahk nii tugev ja tihke, et seda ei ole võimalik venitada ega rebestada. Ka sellistel juhtudel saab selle arsti juures eemaldada.

 

Tutvu koolilaenu tingimustega

Koolilaen on mõeldud lapsevanemale poja või tütre kooli saatmiseks tarvilike kooliasjade (koolitarbed, ranits, riided, jalanõud jms) ostmiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145.

Esita koolilaenu avaldus

 

Tutvu energialaenu tingimustega

Energialaen on mõeldud perele maja või korteri tarvis talvekütte (puud, kivisüsi, kütteõli vms) soetamiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145

Esita energialaenu avaldus

Kool.ee keskkond valis välja eesti rahva finantsasutuse Tartu Hoiu-laenuühistu, andmaks välja sihtotstarbelist Koolilaenu ja Energialaenu. Tutvu ka Tartu Hoiu-laenuühistu asutatud Finants- ja Rahakooliga.

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 9. 08. 2010. 01:03

Time: 0.0495679 s.