et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Günekoloogi juures

Kool.ee-haridusportaal :: Günekoloogi juures Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeGünekoloogi juures,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ SOS-keskus ] [ Küsi arstilt ] [ Korduma kippuvad küsimused ]

Günekoloogi juures

Tavalised lähevad tüdrukud günekoloogi juurde esmakordselt siis, kui nad alustavad suguelu, kuid tegelikult võiks esimese käigu günekoloogi juurde võtta ette juba varem, siis kui algavad menstruatsioonid.

Teismeliseeas muudavad suguhormoonid tüdruku keha tundmatuseni. Kindlasti tekib Sul palju küsimusi, millele saad vastuse günekoloogi juures.

Günekoloogi "tööriistad"

Paljud tüdrukud kardavad oma esimest visiiti günekoloogi juurde. Tavaliselt põhjustab stressi teadmatus: kuidas arsti juures käituda, millised on läbiviidavad protseduurid ning kas need on ka valulikud.

Vältimaks negatiivseid emotsioone seoses günekoloogivisiidiga, tutvu lähemalt Sind eesootava protsessiga.

Usalda oma sisetunnet. Arst ei tee midagi vasti Sinu tahtmist. Võid igal ajal oma meelt muuta ja läbivaatusest loobuda. Kuid suure tõenäosusega ei ole see vajalik. Pärast visiiti oled kindlasti rahulikum, teades, et Sinu tervisega on kõik korras. Järgmine kord ei pea Sa enne arsti vastuvõttu enam pabistama. Kui Sinu tervisega on kõik korras, ei ole günekoloogi juurde tarvis minna enne aastat.

 

Tutvu koolilaenu tingimustega

Koolilaen on mõeldud lapsevanemale poja või tütre kooli saatmiseks tarvilike kooliasjade (koolitarbed, ranits, riided, jalanõud jms) ostmiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145.

Esita koolilaenu avaldus

 

Tutvu energialaenu tingimustega

Energialaen on mõeldud perele maja või korteri tarvis talvekütte (puud, kivisüsi, kütteõli vms) soetamiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145

Esita energialaenu avaldus

Kool.ee keskkond valis välja eesti rahva finantsasutuse Tartu Hoiu-laenuühistu, andmaks välja sihtotstarbelist Koolilaenu ja Energialaenu. Tutvu ka Tartu Hoiu-laenuühistu asutatud Finants- ja Rahakooliga.

 

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 9. 08. 2010. 01:06

Time: 0.0849760 s.