et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Säästa riideid

Kool.ee-haridusportaal :: Säästa riideid Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSäästa riideid,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Triigi vähem

Riideid ostes mõtle alati ka sellele, kuidas need peale pesu välja võiksid näha. Hangi endale pigem mitte-kortsuvast materjalist riideid või kehakatteid, mille puhul mõni korts siin või seal ei häiri või hoopis lisab riidele võlu. Näiteks ei vaja triikimist paljud puuvillased riided, eriti kui neid kanda koduses miljöös. Riided tuleks lihtsalt võimalikult sirgelt kuivama panna ning pärast korralikult kokku voltida või riidepuule sirguma riputada. Triikraua võiks lagedale tuua vaid väga ametlike ja pidulike puhkude tarvis. Selliselt toimides säästad nii oma riideid, aega kui ka elektrit.

  • Vaadake oma kapis ringi. Kui te leiate sealt riideesemeid ja aksessuaare, mida te ei tavatse kanda või mis teile numbri poolest ei sobi, siis annetage need heategevusele. Enne riiete kogumispunkti viimist veenduge, et need on puhtad, terved ja ei ole ülemäära kulunud. Heategevuslik riiete annetamine ei ole kaltsude annetamine! Te saate inimesi tõeliselt aidata vaid korralike riietega. Kasutatud riideid, tekke, jalanõusid võib pakkuda ka kodutute varjupaikadele ja erinevatele kiriklikele abiorganisatsioonidele. Lasterõivaid, mänguasju ja erinevaid lastetarbeid võib annetada lastekodudele. Kui soovite oma kasutatud kraami ära anda, siis tasub eelnevalt välja valitud kohta  ette helistada. Nõndaviisi säästate nii enda kui teiste aega!
  • Andke oma lastele väikseks jäänud riided edasi teiste laste vanematele. Lapsed ei jõua enamasti oma riideid lõpuni kanda. Eriti kehtib see imikuriiete kohta!

 

Allikas: armina.ee

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 24. 06. 2010. 06:42

Time: 0.0508401 s.