et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Meeste kevadised kontoririided

Kool.ee-haridusportaal :: Meeste kevadised kontoririided Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeMeeste kevadised kontoririided,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Meeste kevadised kontoririided on mugavad ja värvilised

MODELL: PEEP TAIMLA
FOTOD: TIIT KOHA
INTERJÖÖR: Ärihoone Rävala 8
RÕIVAD: Tallinna Kaubamaja

Kevadel, kui päikesevalgust järjest lahkemalt jagatakse ning päevadki pikemaks muutuvad, tekib soov talvised tumedad vammused kergemate ja värviliste riiete vastu vahetada.

Selle kevade meestemood ongi lihtne ja värviline. Lihtsad vormid ja selged jooned on mõjutatud eelkõige 1960. aastate moest.

Kevadises meestemoes võib leida kollast, roosat, lillat ja oranži. Erksatele värvidele vastanduvad heledam ja tumedam hall ning kahvatud liivakarva toonid. Rõhutatud pidulikkust ja tähtsuse rõhutamist hetkemood ei soosi. Nii võib ühte ja sama heledates toonides ülikonda vastavalt lisatud aksessuaaridele kanda igapäevaselt või pidulikumal sündmusel. Kerged villaseguga kangast ülikonnad säilitavad vormi ka kauaaegsel kandmisel.

Mehed on tihti moe ja muutuste suhtes ettevaatlikud või lihtsalt ükskõiksed. Kui eelmine kampsun või pintsak on juba liiga kulunud, ostetakse uus võimalikult samasugune ja sama värvi. Tihti läheb inimestel meelest, et aeg on välimust muutnud ja aastakümneid kantu ei pruugi ühel hetkel enam sobida.

Kui noor inimene võib selga panna mida tahes ikka on ta kena , siis küpsemas eas läheb asi keerulisemaks. Erinevad värvid võivad muuta kandja tema vanusest vanemaks või lisada hoopis nooruslikku särtsu ja sära. Kellel vähegi edevust alles ja hea väljanägemine tähtis, võiks järgmine kord poes vahelduseks rõõmsamat värvi riideid proovida. Kui ise otsustada ei oska, siis treenitud silmaga müüjad oskavad alati head nõu anda.

Erksaid värve ei tasu karta ka kontoririiete puhul. Värvilisi kudumeid ja särke saab edukalt kombineerida neutraalset värvi pükste, pintsakute või ülikonnaga. Seda enam, et tänapäeval on paljudel ametikohtadel piir töö- ja vabaajarõivaste vahel muutunud pea olematuks. Värvilist kudumit ja teksaseid on mugav kanda nii tööl, kodus kui ka vabal ajal.

Allikas: elukiri.ee

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 24. 06. 2010. 00:31

Time: 0.0385230 s.