et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Lahedad suvepüksid

Kool.ee-haridusportaal :: Lahedad suvepüksid Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeLahedad suvepüksid,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Lahedad suvepüksid

Sellesuvine pükstemood on täis üllatusi nii kangaste, lõigete kui ka detailide osas. Püksimoodi mõjutavad pid˛aamapüksid, haaremipüksid, kõikvõimalikud spordipüksid ja isegi dressid.

Pikkade ja päris lühikeste pükste vahele jäävad aga põlvpüksid, mida leidub igasuguse tegumoe ja värvitooniga ning mida üha enam on hakanud hindama ka küpsemas eas daamid need on soojal ajal lihtsalt niivõrd mugavad ja mõnusad!

Põlvpüksid on asendamatud ja mugavad vabal ajal, puhkusel, reisil, kuid sobivad suvel hästi ka kontorisse. Eriti kui kanda neid peene kudumi, õhulise pluusi või jakiga. Mis võib veel suviselt elegantsem olla kui valged puuvillased poolpikad püksid valge jaki ja musta pluusiga!

Kõik viimaste aastate püksimoe uuendused on näha ka põlvpükstel: mitmesugused mansetid, voldid, põnevad kangad ja erksad värvid. Ka teksakangas (või teksaimitatsioon) varieerub õhukesest hästi langevast puuvillasest kuni trikotaa˛i ja traditsioonilise tugeva tumesinise kangani. Õhukesest teksakangast tehakse ka haaremipükse.

Selle suve soosikuteks ongi laiad püksid, mis on valmistatud siidist ja kuprost, satiinist või mõnest teisest õhemast hästi langevast kangast. Kupro on tselluloosil põhinev materjal, mis näeb elegantne välja, hingab nagu puuvill ja tundub nahal nagu siid. Laiad püksid lõpevad sageli mansetiga. Nööbid, paelad või pandlad pükste mansettidel lisavad isikupära.

Allikas: elukiri.ee, Kristel Schwede


 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 24. 06. 2010. 00:08

Time: 0.1405530 s.