et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Rasestumisvastased vahendid imetamise ajal

Kool.ee-haridusportaal :: Rasestumisvastased vahendid imetamise ajal Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeRasestumisvastased vahendid imetamise ajal,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Rasedus ]

Hormonaalsed rasestumisvastased vahendid imetamise ajal

Hormonaalsed rasestumisvastased vahendid ei ole imetavate naiste jaoks valikmeetod. Siiski on võimalik kasutada ainult progestiini sisaldavaid preparaate.

Minipilli (ainult progesiini sisaldav pill) tuleb võtta korrapäraselt iga 24 tunni järel. Kuigi väga väikesed progesiiniannused erituvad rinnapiima, ei kahjusta need last. Pille, kus on koos östrogeen ja progestiin (kombineeritud suukaudne rasestumisvastane vahend), ei soovitata imetavatele naistele, sest östrogeenid pärsivad piima tootmist.

Emakasisest vahendit on võimalik paigaldada 6–8 nädalat pärast sünnitust, niipea kui emakas on saavutanud oma normaalse suuruse. See on väga tõhus rasestumisvastane vahend. Vahend kujutab endast T-kujulist plastikust eset, mis sisaldab hormoonireservuaari. See paigaldatakse emakaõõnde, kus pidevalt kuni 5 aasta jooksul erituvad väikesed progestiiniannused.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 3. 03. 2009. 05:41

Time: 0.0458810 s.