et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne

Kool.ee-haridusportaal :: Rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeRasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Ülemaailmse rasestumisvastaste vahendite päeva patroon on Kelly Osbourne

26. septembril tähistavata rahvusvahelise rasestumisvastaste vahendite päeva selleaastane patroon on Kelly Osbourne. “Sinu keha, sinu elu, sinu valik” tunnuslausega kampaania eesmärk on noorte informeerimine, et neil oleks võimalik rasestumisvastaste vahendite osas teadlikke valikuid teha.

“Rahvusvaheline rasestumisvastaste vahendite päev on oluline seetõttu, et see annab noortele teadmised, mis võimaldavad neil rasestumisvastaseid vahendeid puudutavaid valikuid teha. Suhete ja seksiga seotud pingeid ja probleeme on noortel palju, kuid rasestumisvastase kaitse osas on minu sõnum lihtne: see on sinu elu, sinu keha ja sinu valik,“ sõnas Kelly Osbourne. "Kui lapse saamine pole hetkel plaanis, siis räägi oma partneri ja arstiga ning valige koos välja sobivaim rasestumisvastane meetod, et saaksite lapse siis, kui seda kõige enam ootate.”

Rahvusvahelist rasestumisvastaste vahendite päeva tähistatakse oodatavalt üle 70 riigis üle maailma erinevate üritustega, sealhulgas teavitusüritused koolides ja ülikoolides, internetipõhised viktoriinid, raadiosaated, raamatuesitlused, T-särgi kujundamise võistlused, heategevusüritused, teavituskampaaniad ööklubides jms. Lisaks on rahvusvahelisest rasestumisvastaste vahendite päevast teavitatud ka tervishoiutöötajaid, meditsiiniõdesid ja pereplaneerimiskliinikuid. Kampaania raames jagatakse tervishoiutöötajatele informatiivseid õppematerjale, mida konsultatsioonidel kasutada. Materjalide hulgas on rasestumisvastaste vahendite teejuht, mis sisaldab infot, kust ja kuidas rasestumisvastaseid vahendeid saada.

Rahvusvahelist rasestumisvastaste vahendite päeva 2008 toetavad Kelly Osbourne ja kuus rahvusvahelist ja piirkondlikku seksuaal- ja reproduktiivtervisele pühendunud organisatsiooni: Marie Stopes International; the Population Council; the European Society of Contraception and Reproductive Health; the International Federation of Pediatric and Adolescent Gynecology; Centro Latinoamericano Salud y Mujer; ja Asia Pacific Council on Contraception. Kampaania sponsor on Bayer Schering Pharma.

Rohkem infot rasestumisvastaste vahendite, seksuaaltervise ja kampaania ürituste kohta leiate veebilehelt http://www.your-life.com

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 06. 2010. 07:34

Time: 0.0471590 s.