et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Kuidas menstruatsiooni edasi lükata

Kool.ee-haridusportaal :: Kuidas menstruatsiooni edasi lükata Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeKuidas menstruatsiooni edasi lükata,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Kontratseptsioon ] [ Kuidas rasestumisvastased tabletid toimivad ]

Kuidas menstruatsiooni edasi lükata

Teinekord on elus olukordi, mil nii loomulik nähtus nagu menstruatsioon võiks pigem olemata olla – näiteks pikal reisil. Õnneks on tänapäeval võimalik päevi edasi lükata.

Olenevalt tablettide tüübist, tee järgnevalt:

21/7 skeemi kasutajatele:

kui sa soovid menstruatsiooni edasi lükata, siis ära tee tablettide võtmises 7 päevast pausi, vaid jätka uue lehegakuni teise lehe lõpuni. Juhul kui sa soovidmenstruatsiooni edasi lükata vaid teatud hulga päevi, siis võta uuest lehest nii mitu tabletti, kui soovid päevi edasi lükata ning tee seejärel 7 päevane paus. Seejärel alusta uue pakiga.

Teise pakendi võtmise ajal võib mõningatel juhtudel esineda vaheveritsust

24/4 skeemi kasutajatele:

võta lõpuni 24 tabletti ning seejärel alusta uues pakiga jättes vahele 4 platseebotabletti. Juhul kui sa soovidmenstruatsiooni edasi lükata vaid teatud hulga päevi, siis võta uuest lehest nii mitu tabletti, kui soovid päevi edasi lükata ning võta seejärel 4 platseebotabletti ja alusta uue pakiga.

Teise pakendi võtmise ajal võib mõningatel juhtudel esineda vaheveritsust

Drospirenooni (DRSP) sisaldavad pillid annavad naisele võimaluse ise otsustada oma vereerituste sageduse üle. Uuringud on näidanud, et DRSP pillide talutavus on hea ka siis, kui kasutada neid pika tsüklina 42 kuni 126 päeva. 97% kasutajatest soovitab sellist kasutuskorda ka teistele*.

NB! Kui sul on probleeme väga valulikke ja vererohkete menstruatsioonidega, siis palun konsulteeri oma arstiga võimaluse üle paigaldada hormoonspiraal.

*M. Sillem et al. 2003

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 31. 10. 2008. 15:30

Time: 0.0509250 s.