et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Aide Autokool

Kool.ee-haridusportaal :: Aide Autokool Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeAide Autokool,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

AS Aide on asutatud 1991 aastal. Alates 2001 aastast on firma põhitegevuseks autojuhtide koolitamine. Koolituse aluseks on võetud mootorsõiduki juhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad.

AS Aide Autokool on võtnud oma eesmärgiks õpetada Teid turvaliselt ja ohutult liiklema ning tõsta üldist liikluskultuuri. Et neid eesmärke saavutada, on pidevalt kaasajastatud autojuhtide ettevalmistamise programme, suurt tähelepanu pööratud õppevahendite kvaliteedile ja õpetajate profesionaalsusele.

AS Aide Autokool on kiiresti arenev koolitusettevõte, kus õpetatakse erinevate kategooriate mootorsõiduki juhte, viiakse aastaringselt läbi lõppastmekoolitust ja vastavalt mootorsõidukijuhi kvalifikatsiooninõuetele täiendkoolitust. Kool on lühikese ajaga kasvanud üheks vabariigi suuremaks ja edukamaks autokooliks, mis on tuntud ka kaasaegse ja kliendikeskse koolituse pakkujana.

AS Aide Autokoolile kuulub ka aastaringselt kasutatava libedasõidurajaga riskikoolituskeskus, mida ehitatakse välja toetudes põhjamaade kogemustele. Spetsiaalse rajakattega libedasõidurajal viiakse läbi lõppastmekoolituse riskivältimise õpet ning korraldatakse kursuseid ja koolitusi erinevatele kliendigruppidele.

AS Aide Autokool kuulub Eesti Autokoolide Liitu.

[ Õpetajad ] [ Sõiduvahendid ] [ Õpperuumid ] [ Registreerimine ] [ Hinnakiri ] [ Asukoht ja kontaktid ]


printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 4. 02. 2011. 08:00

Time: 0.0421340 s.