et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Alternatiivinimeste kool

Kool.ee-haridusportaal :: Alternatiivinimeste kool Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeAlternatiivinimeste kool,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Sümboolika ] [ Alternatiivmood ] [ Muusika ] [ Nokitsejatele ]

Alternatiivinimeste kool

Alternatiivne elustiil ei ole halb. Tihti seostatakse sellega alkoholi, põhja käinud elukombeid, narkot ja muud, mis ei tundu hea. Seda esineb küll palju, kuid ei ole raudreegel. On palju inimesi, kes on oma välimuse taga peidus, see tähendab, et punkari harja all peitub palju geeniuseid. Aga alternatiivsus ei ole ainult välimus, riietumine peegeldab seda, mis on inimese sees.

Kui sulle meeldib must värv ja sünged asjad, siis sa ka riietud musta. See ei tähenda muidugi, et kui sul on lõhkised teksad jalas, siis sa oled omadega katki. Lõhkised teksad maksavad muide poes rohkem kui terved, aga neid on kõige kergem ise lõhkuda.

Igal stiilil on veel eraldi palju alaliike. Kuid ükski neist pole üdini halb, oleneb kõik sellest, kuidas inimene stiili sisse elab ja millised on tema kombed stiili väliselt. Tihtipeale on see kõik vaid noorest peast tekkiv hullus, mis möödub kiirelt, kuid see ei tähenda, et kui su laps hakkab punkariks, joob ja suitsetab, et ta peale punkarlusest välja tulemist enam ei suitseta.

Tee testi

Erinevaid levinumaid stiile:

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 16. 08. 2010. 07:16

Time: 0.0363052 s.