et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Militaarlennukite andmebaas

Kool.ee-haridusportaal :: Militaarlennukite andmebaas Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeMilitaarlennukite andmebaas,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Tehnika ] [ Autokataloog ] [ Motokataloog] [ Militaarlennukite andmebaas ]

Militaarlennukite andmebaas

Olete sattunud suurimale omataolisele eestikeelsele andmebaasile. Tegelikult pole kõiki neid artikleid ka koos isegi ühelgi ingliskeelsel saidil.

Selles andmebaasis on suurem osa reaktiivajastu militaarlennukitest. Kaasatud on hävitus- ja ründelennukid, luurelennukid, pommituslennukid, sõjaväe transportlennukid ning ka transpordi- ja lahingukopterid. Lisaks on oma koha leidnud siin ka lennukeil kasutatav relvastus ning siinkohal oleks olnud imelik jätta puudutamata õhusõidukite vastu kasutatavat relvastust. Lennundusega on tihedalt seotud veel lennukikandjad, nemadki väärisid siin oma kohta. Ära on toodud nende kõigi taktikalis-tehnilised andmed ja taust, arengulugu või kirjeldus. Ei puudu ka joonised ega pildid.

Andmebaasis on veel lennukitel kasutatavate eraldusmärkide ehk riikide sümboolika osa, kus on ära toodud pea kõikide õhujõude omavate riikide eraldusmärgid.

Miks ma seda teen? Kõlab ehk uskumatuna, kuid kõik algas isiklikust huvist. Ja nii on see ka jätkunud. Ei mingeid omakasupüüdlusi...veel. Ja ausalt öeldes olen ma tüdinenud sellest, et erinevaid lennukitootjaid, lennukite hüüdnimesid ja muud sellist eestistatakse. Nördimust tekitab iga järgnev lokhid (Lockheed) ja hokai (Hawkeye). Siin andmebaasis selliseid vigu pole.

Raimo Roonet, mla.110mb.com

Helikopterid

 

Tutvu koolilaenu tingimustega

Koolilaen on mõeldud lapsevanemale poja või tütre kooli saatmiseks tarvilike kooliasjade (koolitarbed, ranits, riided, jalanõud jms) ostmiseks. Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145.
Esita koolilaenu avaldus

 

Tutvu energialaenu tingimustega

Energialaen on mõeldud perele maja või korteri tarvis talvekütte (puud, kivisüsi, kütteõli vms) soetamiseks. Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145
Esita energialaenu avaldus

Kool.ee keskkond valis välja eesti rahva finantsasutuse Tartu Hoiu-laenuühistu, andmaks välja sihtotstarbelist Koolilaenu ja Energialaenu. Tutvu ka Tartu Hoiu-laenuühistu asutatud Finants- ja Rahakooliga.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 16. 11. 2010. 04:27

Time: 0.0492940 s.