et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Avameelne raamat seksist

Kool.ee-haridusportaal :: Avameelne raamat seksist Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeAvameelne raamat seksist,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avameelne raamat seksist

Ilmus avameelne ja aus raamat seksist „Nii kuum on tunne! Noorte oma seksiraamat“(kirjastus Menu). Raamat räägib piinlikkuse ja valehäbita seksist ja kõigest sellega liituvast: tunnetest, suhetest ja igatsusest, tervisest ja arsti läbivaatusest, tõest ja müütidest, eneseusaldusest ja õigusest oma kehale. Lõbusate illustratsioonidega raamat kirjeldab seksuaalset arengut ning rõõme ja riske, mis kaasnevad seksiga.

Raamatu autorid ei karda tabusid ja keerulisi küsimusi – kõigele antakse asjalikud vastused. Ka rasketest asjadest kirjutatakse mõnusa huumoriga. Raamat on tabav vastulöök seksiga seotud teadmatuse, salatsemise ja pornotööstuse moonutatud rollimudelite pihta.

Naistearst ja noortenõustaja Kai Part soovitab raamatut nii noortele kui nende vanematele, kelle kooliajal kahjuks polnud sellist teost. “Raamat on hea nõuandja ka õpetajatele ja kõigile, kes soovivad end seksuaal(tervise)alaselt harida“. Soome keelest tõlgitud raamatut on Eesti lugeja tarvis täiendanud Eesti Seksuaaltervise Liit. Raamat oli Soomes 2005.aastal Tieto-Finlandia preemia nominent.

Raamatu väljaandmist toetas Bayer OÜ, kes kingib raamatu kõigile kooliraamatukogudele.

Autorid: Pia Brandt, Erja Korteniemi-Poikela, Raisa Cacciatore, Maarit Huovinen

Tõlge soome keelest: Kadri Jaanits

Konsultant: naistearst ja noortenõustaja Kai Part, Eesti Seksuaaltervise Liit.

Kirjastus Menu
394 lk

Lisainfo:
Kirjastus Menu
Bayer´s Family-planning program

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 1. 06. 2010. 05:58

Time: 0.0589888 s.