et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Kombineeritud pillid

Kool.ee-haridusportaal :: Kombineeritud pillid Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeKombineeritud pillid,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Kombineeritud pillid

Kellele need sobivad?

Peaaegu kõikidele naistele.

Oled üllatunud? Tegelikult lükkab üha suurem osa uuringuid ümber varasemad negatiivsed väiteid selle 99% tõhususega rasestumisvastase vahendi kohta – nt, et pillid kutsuvad esile varase menopausi, või et nad suurendavad teatud vähivormide riski.

Pillid aitavad leevendada selliseid hulluksajavaid menopausieelseid sümptomeid nagu kuumahood, hormonaalse tasakaalu kõikumisest põhjustatud meeleolumuutused ning ebaregulaarne verejooks.

Samuti võivad pillid aidata ennetada munasarja- ja emakavähki.

Kes peaksid pille vältima?

Pillid pole soovitatavad migreeni all kannatavatele naistele, kuna soodustavad peavalusid ja insuldi riski. (Teadalased pole kindlad, miks see nii on, aga üheks põhjuseks võib olla östrogeeni langus pillivabal nädalal).

Samuti peaksid pille vältima üle 35 aastased suitsetajad – sinna alla kuuluvad ka nn pühapäevasuitsetajad –, sest nii östrogeen kui suitsetamine soodustavad trombide teket.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 14. 06. 2010. 09:39

Time: 0.0431230 s.