et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Mahukas lähiajaloo uurimus

Kool.ee-haridusportaal :: Mahukas lähiajaloo uurimus Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeMahukas lähiajaloo uurimus,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Võrku ilmus mahukas lähiajaloo uurimus

Aastail 1995-2001 kirjutatud Ahti Männi uurimusest "Valega ei saa taastada Eesti Vabariiki", mis seni oli levinud vaid CD-na, on nüüdsest saadaval ka veebiversioon.

Uurimus käsitleb kodanike komiteede liikumise ja Eesti Kongressi arenguid ning selle kirjutamist on osaliselt toetanud väliseesti fondid.

"Raamatu esimene osa „Illusoorne maailm” näitab tervikuna objektiivseid põhjusi (nii globaalseid kui ka lokaalseid), miks Eesti Vabariiki 80-ndate aastate lõpus ja 90-ndate aastate algul polnud võimalik juriidilise järjepidevuse alusel taastada ning millal ja kuidas on seda võimalik teoks teha. Raamatu teine osa „Reaalne mailm” näitab tervikuna aastail 1989-1995 Eestis toimunud aseainelisi protsesse, kus Eesti Vabariigi taastamise sildi all põlistati Venemaa okupatsioon Eestis, loodi nii Ida kui Lääne näpunäidete järgi n.ö. pseudoriik, mille eesmärk on jätkata genotsiidipoliitikat eesti rahvuse vastu eestlaste endi kätega ja juba ette nurjumisele määratud meeleheitlikku vastupanu antud kavale," kirjutab Ahti Mänd raamatu saatesõnas.

Peatükkide lingid:

I OSA "ILLUSOORNE MAAILM"

II OSA "REAALNE MAAILM"

Allikas: Nõmme valitsus
Kontakt: www.nommevalitsus.org

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 28. 05. 2010. 00:59

Time: 0.0507720 s.