et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Aspiriin

Kool.ee-haridusportaal :: Aspiriin Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeAspiriin,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Aspiriin

  • Aspiriini kasutamine külmetushaiguste (sh gripi) korral - Nii gripp kui harilik külmetus on mõlemad hingamisteede haigused, kuid neid põhjustavad eri viirused või bakterid

  •  Ravi - On äärmiselt oluline, et seagripi kahtlusega inimestega tegeleks tervishoiutöötajad. Julgustame tungivalt kõiki seagripi kahtlusega isikuid kohe oma arsti poole pöörduma.

  • Aspiriin & gripiviirus (“gripp”) – Korduma kippuvad küsimused ja vastused - 1. Kas vastab tõele, et aspiriin võib pikendada gripi kestust? Ei. Vastavalt professor R. Eccles’i, Cardiffi Ülikooli hariliku külmetuse keskuse direktori, ülevaateartiklile, mis avaldati 2006. aastal ajakirjas Journal of Clinical Pharmacy and Therapeutics, “puudub tõendusmaterjal selle kohta, et need ravimid (aspiriin, paratsetamool ja ibuprofeen) pikendavad külmetuse ja gripi kulgu tingituna mistahes mõjust immuunsüsteemile või tänu palaviku alandamisele."

 

Tutvu koolilaenu tingimustega

Koolilaen on mõeldud lapsevanemale poja või tütre kooli saatmiseks tarvilike kooliasjade (koolitarbed, ranits, riided, jalanõud jms) ostmiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145.

Esita koolilaenu avaldus

 

Tutvu energialaenu tingimustega

Energialaen on mõeldud perele maja või korteri tarvis talvekütte (puud, kivisüsi, kütteõli vms) soetamiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145

Esita energialaenu avaldus

Kool.ee keskkond valis välja eesti rahva finantsasutuse Tartu Hoiu-laenuühistu, andmaks välja sihtotstarbelist Koolilaenu ja Energialaenu. Tutvu ka Tartu Hoiu-laenuühistu asutatud Finants- ja Rahakooliga.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 9. 08. 2010. 00:52

Time: 0.0438628 s.