et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Seitse head põhjust seksimiseks

Kool.ee-haridusportaal :: Seitse head põhjust seksimiseks Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSeitse head põhjust seksimiseks,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Seitse head põhjust seksimiseks

Vastsed lapsevanemad kalduvad kergesti võtma omaks suhtumist, et seks on luksus, mis on mõeldud vaid nende jaoks, kellel on palju vaba aega ja energiat – nagu näiteks kõik sinu lastetud sõbrad. Tegelikult on seks aga äärmiselt kasulik tegevus!

Seitse põhjust, miks igal võimalusel linade vahel hullata:

  1. See on hea füüsiline treening. Seksimine kolm korda nädalas põletab aastas umbes 7500 kalorit – see on samaväärne 120 kilomeetri mahasörkimisega.

  2. See aitab organismi hapnikuga varustada. Hingeldamine ja õhkuahmimine suurendab hapniku kogust rakkudes, aidates elunditel ja kudedel korralikult funktsioneerida.

  3. See alandab kolesteroolitaset. Regulaarne seks aitab kolesteroolitaset pisut langetada ning suurendab nn hea kolesterooli osakaalu.

  4. See leevendab valu. Seks võib vähendada liigese-, kaela- ja peavalu. Mis veelgi parem, seksuaalse erutuse ja orgasmi ajal vabanevad hormoonid võivad isegi tõsta sinu valuläve.

  5. See leevendab stressi. Seks on üks tõhusamaid viise pingete maandamiseks – pealegi on see 100% looduslik.

  6. See võib tulla teie suhtele kasuks. Hellad puudutused tõstavad oksütotsiini ehk nn „kiindumuse hormooni“ taset.

  7. See on looduslike hormoonide allikas. Regulaarne seks aitab tõsta naise östrogeenitaset, hoida tema luud tugevana ja tupe seinad elastsemana.

 

Tutvu koolilaenu tingimustega

Koolilaen on mõeldud lapsevanemale poja või tütre kooli saatmiseks tarvilike kooliasjade (koolitarbed, ranits, riided, jalanõud jms) ostmiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145.

Esita koolilaenu avaldus

 

Tutvu energialaenu tingimustega

Energialaen on mõeldud perele maja või korteri tarvis talvekütte (puud, kivisüsi, kütteõli vms) soetamiseks.
Lisainfo telefonilt 7407 132 või 56 221145

Esita energialaenu avaldus

Kool.ee keskkond valis välja eesti rahva finantsasutuse Tartu Hoiu-laenuühistu, andmaks välja sihtotstarbelist Koolilaenu ja Energialaenu. Tutvu ka Tartu Hoiu-laenuühistu asutatud Finants- ja Rahakooliga.

 

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 9. 08. 2010. 01:01

Time: 0.0393310 s.