et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Animatsioonisari: Marta ja tema sõbrannad

Kool.ee-haridusportaal :: Animatsioonisari: Marta ja tema sõbrannad Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeAnimatsioonisari: Marta ja tema sõbrannad,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

 

Tripper - Väike bakter ilmutab unenäos ja kiusab. Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

HIV - Marta ja tema sõbrannad spekuleerivad ühe keerulise haigusese leviku võimalusest peol ja otsustavad ohutsoonist hoiduda. Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

Papilloom Viirus - Uudisimulik neiu tõttas arstiabi järele, kartes suurt kasvaja hakatist, kuid see võibolla siiski polnudki liiga ennatlik käik, sest naases ta sealt informeerituna ja märksa rahulikumana... Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

Peitlikud haigused - Nii mõnigi asi võib jääda kahesilmavahele, kuid lumepalli kombel veereda ja kasvada ja paisuda üks hetk on tõsisks haiguseks, mida pole enam nii lihtne talitseda. Selle vastu aitab kontroll ja turvalised eluviisid. Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

Abort - Marta sõbrannal Leenal on mure, kuna arvab, et ta võib rase olla. Koos arutatakse erinevaid raseduse katkestamise meetodeid. Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

Eneserahuldamine - Soovitatav alates 13. eluaastast. Marta ja Leena sõidavad ilusa ilmaga autoga mööda Eestit ja jutustavad tee peal võimalustest, kuidas on võimalik nautida oma keha või turvaliselt avastada partnerit. Tüdrukud tõdevad, et mida pikem tutvumisperiood, seda kestvam suhe.

Vaata

Akne - Vistrikud ja akne on vist pea kõigile olnud tuttav. Kolm sõpra räägivad sellet haigusest kohvikus. Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

PMS - Sõbranna räägib, mis on PMS sündroom, kuidas see väljendub ja mida selle leevendamiseks ette võtta. Soovitatav alates 13. eluaastast

Vaata

Pillid - Tüdrukud sõidavad Marta maakoju sauna ja seal räägivad nad rasedusvastastest vahenditest. Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

Naistearstil käik - 16. aastasel Martal on suured naistemured ja sõbrannad annavad talle hea nõu: minna naistearstile. Soovitatav alates 13. eluaastast.

Vaata

Sarja tellija: Meelespea.net

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 14. 06. 2010. 08:08

Time: 0.0393331 s.