et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

BSP toetab pereplaneerimis-programme

Kool.ee-haridusportaal :: BSP toetab pereplaneerimis-programme Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeBSP toetab pereplaneerimis-programme,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Bayer Schering Pharma toetab pereplaneerimisprogrammide raames arenguriikide varustamist rasestumisvastaste vahenditega

19.08.2008 teatas Saksa ravimitootja Bayer Schering Pharma AG, et tarnib igal aastal koostöös USAIDiga rahvuvaheliste pereplaneerimisprogrammide raames kuni 110 miljonit suukaudsete rasestumisvastaste vahendite komplekti arenguriikidesse

Nimetatud programme toetab USA rahvusvahelise abi agentuur (USAID) maailma erinevates arenguriikides. Seeläbi saab igal aastal enam kui 8 miljonit naist kasutada tänapäevasid ja usaldusväärseid hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid. Leping on sõlmitud organisatsiooniga John Snow, Inc. (JSI), kes viib USAIDi nimel ellu rahvusvahelisi pereplaneerimisprogramme Aafrikas, Aasias, Lähis-Idas, Euroopas ja Ladina-Ameerikas.

„Hormonaalsete rasestumisvastaste vahendite valdkonna turuliidrina on Bayer Schering Pharma eriti huvitatud sellest, et inimestel oleks võimalik oma peret teadlikult planeerida,” ütleb Bayer Schering Pharma AG juhatuse liige dr Ulrich Koestlin. „Kogu maailma peredel on õigus saada laps omal valikul, mitte juhuse tõttu. Meie ettevõte soovib hõlbustada kõikide inimeste juurdepääsu meditsiinitoodetele ja me oleme USAIDi pereplaneerimisprogrammide elluviimisel hea meelega abiks.”

Teadlik pereplaneerimine on sotsiaalse ja majandusliku edu võti. See aitab vähendada raseduse ja sünnitamisega seotud terviseohte ning vältida soovimatuid rasedusi ja aborte.

„USAID on pereplaneerimise ja reproduktiivtervisega seotud vahendeid levitanud alates 1970. aastate keskpaigast. Sealtpeale on rasestumisvastaste vahendite ja kondoomide kasutamine tänu USAIDile ja muudele rahvusvahelistele abiorganisatsioonidele kogu maailmas kasvanud,” ütleb USAIDi rahvatervise valdkonna nõustaja Bonita Blackburn. „USAID kiidab heaks Bayer Schering Pharma otsuse annetada turvalisi ja usaldusväärseid suukaudseid rasestumisvastaseid vahendeid ning toetada seeläbi sadu pereplaneerimisprogramme, mida USAID kogu maailmas ellu viib.”

Bayer Schering Pharma tarnib igal aastal kuni 110 miljonit rasetumisvastaste tablettide komplekti USAIDi enam kui 50 sotsiaalprogrammi kaudu levitamiseks.

Pereplaneerimise toetamine on Bayer Schering Pharma ühiskondliku tegevuse tähtis osa. Ettevõte on toetanud vastavaid programme avaliku ja erasektori partnerlusvõrgustikes peaaegu 50 aasta jooksul. Bayer tegutseb enam kui 130 riigis, pakkudes inimestele suurt valikut pereplaneerimise meetodeid. Alates 1961. aastast on Bayer Schering Pharma annetanud 2,5 miljardit suukaudsete rasestumisvastaste vahendite komplekti pereplaneerimist edendavatele organisatsioonidele ja arenguriikide programmidele ning andnud nõu reproduktiivtervisega seotud küsimustes.

Oma pikaajalise ja järjepideva tegevusega soovib Bayer Schering Pharma kiirendada Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni aastatuhande eesmärkide saavutamist. Need eesmärgid hõlmavad naiste positsiooni tugevdamist, laste suremuse vähendamist ning emade tervise parandamist aastaks 2015. Nii aitab ettevõte saavutada ÜRO rahvastikukonverentsi eesmärki tagada aastaks 2015 kogu maailmas juurdepääs viljakuskontrolli meetoditele.

Lisainfo:
http://www.viva.vita.bayerhealthcare.com/index.php?id=36&no_cache=1&tx_ttnews[tt_news]=12635

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 2. 09. 2008. 02:28

Time: 0.0401039 s.