et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevik



turvakood

Kontakt

Kool.ee-haridusportaal :: Kontakt Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeKontakt,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Abja Gümnaasium ] [ Vastuvõtt 10. klassi (2010. a) ] [ Õpilaskodu ] [ Sisekaitse õppesuund ]
[ Kooli ahvatlused ] [ Kontakt ]

Kontakt

Abja Gümnaasium
Abja tee 15
69402 Abja-Paluoja
Viljandimaa

Direktor Jüri Ojamaa 4360149 jyrix@abjag.vil.ee
Õppealajuhataja Sirje Renter 4360183 sirje@abjag.vil.ee
Kantselei   4360111 kool@abjag.vil.ee
Õpetajate tuba   4360180  
Raamatukogu Laine Lindvest         4333185 laine@abjag.vil.ee
Õpilaskodu   4347089  
Direktori asteäitja majanduse alal       Alar Renter 4360111        alar@abjag.vil.ee
Huvijuht Triinu Menning 56352803 triinu.menning@abjag.vil.ee
Sotsiaalpedagoog Terje Jaakson 4360183 terje@abjag.vil.ee

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 20. 03. 2010. 06:19

Time: 0.0359499 s.