et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Sisekaitse õppesuund

Kool.ee-haridusportaal :: Sisekaitse õppesuund Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSisekaitse õppesuund,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Abja Gümnaasium ] [ Vastuvõtt 10. klassi (2010. a) ] [ Õpilaskodu ] [ Sisekaitse õppesuund ]
[ Kooli ahvatlused ] [ Kontakt ]

Sisekaitse õppesuund

Abja Gümnaasiumis loodi juba 1995.a. piirivalve õppesuund, peale Eesti liitumist Euroopa Liiduga muudeti ka õppesuuna sisu ja sellest sai sisekaitse õppesuund.

Õppesuuna sisu võib jagada kolmeks:

  • Piirikaitse
  • Politsei
  • Riigikaitse


Igal alal viivad ainetunde läbi tegevteenistuses töötavad spetsialistid Piirivalvest, Päästeametist, Kaitseliidust ja Politseist. Lisaks gümnaasiumi põhiainetele õpetatakse veel sportlik-kaitseväealaseid õppeaineid; piirivalve-, korrakaitse- ja riigikaitsealaseid õppeaineid; enesekaitset; arvutiõpetust.

Meie eesmärgiks on anda õpilasele võimalus tutvuda erinevate sisekaitsestruktuuride tööga, et valida endale sobiv elukutse. Tublimatel õppuritel on võimalus saada Piirivalveameti soovituskiri asumaks õppima Muraste piirivalvekooli.

Vastu võetakse kuni 25 õpilast, kes ei ole kehalisest kasvatusest vabastatud ja on kohtulikult karistamata. Ootame tolerantse ellusuhtumisega, õppimistahtega ja tasakaalukaid noori.

Kes tunnevad eriklassi astumise vastu huvi, võtke ühendust:

Abja Gümnaasium
Abja tee 15, Abja-Paluoja
69402 Viljandimaa
Tel: 43 60 111, 43 60 149
E-post: kool@abjag.vil.ee

Meie kooli õppima tulles ei pea ilmtingimata valima sisekaitse õpesuunda, võib õppida ka nn. tavaklassis. Vaata vastuvõtutingimusi meie kodulehelt (http://www.abjag.vil.ee).

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 20. 03. 2010. 06:19

Time: 0.0415230 s.