et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Seksuaalõpetus

Kool.ee-haridusportaal :: Seksuaalõpetus Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSeksuaalõpetus,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Seksuaalõpetus

Baltikumis on teismeliste ja kahjuks ka juba vanemate naiste teadmised pereplaneerimisest vähesed. Läbiviidud uuringute kohaselt ei kasuta iga kolmas naine Eestis, Lätis ja Leedus ühtegi rasestumisvastast vahendit või usaldab mõnda ebakindlat meetodit nagu katkestatud suguühe. Reeglina on põhjuseks vähene teadlikkus rasestumisvastastest vahenditest. Meelespea.net-i Seksuaalõpetuse teema on mõeldud tüdrukutele ja noortele naistele, kes otsivad teadmisi tervisest, rasestumisvastastest meetoditest ja muudes naise jaoks olulistes küsimustes.

Seksuaaltervise nurk on jagatud kaheks. Animatsioonid on sari, mis räägib lugusid tüdrukutest ja probleemidest, millega iga teismeline kokku puutub. Kolmeteistkümnes klass on üles ehitatud eriteemaliste tundide põhimõttel ning nendes selgitatakse lähemalt lahti kõik tekkinud küsimused.

Seksuaalõpetuse alla kuulub ka Kolmeteistkümnes klass teema foorumis, kus sa saad teistega jagada kogemusi näiteks kontratseptsiooni üle või lihtsalt lobiseda.

 

 


printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 17. 06. 2010. 01:21

Time: 0.0697079 s.