et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Viis põhjust kulla ostmiseks

Kool.ee-haridusportaal :: Viis põhjust kulla ostmiseks Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeViis põhjust kulla ostmiseks,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

 1. SÕLTUMATUS
  Kuld pakub turvalisust just tänu oma sõltumatusele. Kuld on sõltumatu riikidest, valuutadest, tootlusest, krediidi usaldusväärsusest jm. Majanduslikud ja poliitilised tegurid võivad kulla hinda mõjutada, kuid kulla väärtus ja aktsepteeritavus jäävad siiski läbi aegade muutumatuks.
 2. RESERVVARA
  Riigid ja keskpangad usaldavad kulda kui tagatisvara. Mitmed eksperdid soovitavad erainvestoritel hoida 10-15% oma varast pikaajaliselt väärismetallis. Kogemused on näidanud, et kuldmüntide regulaarne ostmine kaitseb väiksemat investorit hindade kõikumise vastu.
 3. TURVALISUS
  Kulda on alati hinnatud kalliks ja väärtuslikuks. Aastatuhandete jooksul on kuld tõestanud, et ta on kõige usaldusväärsem raha paigutamise viis.
 4. STABIILSUS
  Hoolimata avatud turul võimalikust hinnakõikumisest, on kulla väärtus säilinud märkimisväärselt stabiilsena ja näidanud korduvalt kalduvust tõusule.
 5. LIKVIIDSUS
  Kullaga kaubeldakse üle maailma 24 tundi ööpäevas. Kulda omades on teie käes rahvusvaheline valuuta, mida saab müüa igas maailma punktis ja igal ajahetkel. Kuldmüntide lisaväärtus seisneb selles, et nad on tunnistatud käiberahaks paljudes riikides (näiteks Austraalia Nugget, USA Eagle).
printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 9. 10. 2007. 06:30

Time: 0.0455658 s.