et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Esimest korda arsti juures – mida oodata

Kool.ee-haridusportaal :: Esimest korda arsti juures – mida oodata Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeEsimest korda arsti juures – mida oodata,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Sinu elu ] [ Millest alustada? ] [ Rasestumisvastased meetodid ]
[ Milline rasestumisvastane meetod mulle kõige paremini sobib? ] [ Esimest korda arsti juures – mida oodata ]
[ Regulaarsete arstivisiitide tähtsus ] [ Kust rasestumisvastaseid vahendeid saada ]
[ Korduma kippuvad küsimused raseduse vältimise kohta ]

Esimest korda arsti juures – mida oodata

Iga arstivisiit on konfidentsiaalne. Kõik, mida sa arstiga vastuvõtul arutad, jääb teie kahe vahele. Soovi korral võid paluda aega naisarsti juurde, kui end nii mugavamalt tunned. Arsti ülesanne on sind aidata. Arst annab sulle parimat nõu ja aitab valida sinu jaoks sobivaima rasestumisvastase vahendi. Kuigi esimene arstivisiit võib sinus algselt piinlikust tekitada, siis pea meeles, et arst on seda mitmeid kordi varem läbi teinud ja teab täpselt, mida teha.

Selleks et otsustada, milline rasestumisvastane vahend on sinu jaoks sobivaim, esitab arst sulle küsimusi sinu suguelu aktiivsuse, elustiili ja põetavate haiguste kohta. Arstikabinetist võib leida ka abistavaid voldikuid, mis sisaldavad kasulikku lisainformatsiooni.

Kui sa meelsamini ei läheks oma tavalise arsti juurde, võid minna spetsiaalsesse noortekabinetti. Sinule lähima noortekabineti asukoha väljaselgitamiseks kasuta interneti otsingumootoreid või telefoniraamatut.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 11. 06. 2010. 06:41

Time: 0.0750742 s.