et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Abort

Kool.ee-haridusportaal :: Abort Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeAbort,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

[ Sinu elu ] [ Murdeiga – mis minu kehaga on juhtunud? ] [ Hormoonid – mis need on ja mida need teevad? ]
[ Menstruatsioonid ] [ Rasedus ] [ Planeerimata rasedus ] [ Pärast sünnitust ] [ Menopaus ] [ Abort ]
[ Raseduse kohta levinud müüdid ] [ Sugulisel teel levivad haigused (STLH) ]

Abort

Kui sa oled otsustanud, et ei soovi last saada, pöördu oma arsti poole, kes väljastab sobivusel saatekirja raseduse katkestamiseks. Aborti võib teostada kirurgiliselt kohaliku tuimestuse või üldnarkoosiga või enne 9. rasedusnädalat medikamentoosselt rasedust katkestava tabletiga. Üldjuhul ei ole pärast abordi teostamist vajalik ööseks haiglasse jääda, kuid sa peaksid endale kellegi haiglasse järele kutsuma. Vajalikuks võib osutuda järelkonsultatsioon.

Mida varem abort läbi viiakse, seda parem ja kergem protseduur on. Enamikul juhtudest ei tohi rasedus olla kestnud üle 24 nädala. Kuna aborti puudutavad seadused ja regulatsioonid on riigiti erinevad, pead sa riikliku seadusandluse ja protsessidega tutvumiseks kasutama mõnda kohalikku infoallikat. Planeerimata raseduse ja abordiga silmitsiseismine on raske. Pöördu toetuse saamiseks oma partneri, lähedaste sõprade, vanemate ja / või nõustamiskeskuste poole.

Lisainformatsioon:

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 8. 06. 2010. 05:37

Time: 0.0517058 s.