et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Süütus ja seksuaalne lodevus

Kool.ee-haridusportaal :: Süütus ja seksuaalne lodevus Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSüütus ja seksuaalne lodevus,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Sinu elu ] [ Mis on seksuaalsus? ] [ Seksuaalne suundumus ] [ Kas ma olen seksiks valmis? ]
[ Mis on sotsiaalne surve ja kuidas sellega toime tulla? ] [ Süütus ja seksuaalne lodevus ]
[ Kelle poole pöörduda nõu saamiseks? ]

Süütus ja seksuaalne lodevus

Kas mul on olnud liiga palju partnereid? Kas ma peaksin magama sama paljude inimestega kui mu sõbrad? Kas minu vanuses on normaalne olla veel süütu? Paljud inimesed esitavad endale neid küsimusi ja võrdlevad oma suguelu kaaslaste omaga või televisioonis ja filmides nähtuga.

Võid tunda survet süütuse kaotamiseks. Kui astud vahekorda ajendatuna pelgast soovist kaotada süütus või seetõttu, et kõik su sõbrad on juba seda teinud, võid seda hiljem kahetseda. Süütuse kaotamiseks ei ole “õiget” vanust. Sul on õigus oodata seksuaalelu alustamisega seni, kuni tunned, et oled selleks valmis.

Samamoodi ei ole reegleid selle kohta, kui tihti seksida või mitu partnerit peaks sul elu jooksul olema. Mõnel inimesel on suurem libiido kui teisel ehk nad võivad soovida seksida tihemini ja enamate partneritega. Oluline on see, et kasutad vahekorra ajal alati vajalikke kaitsevahendeid. Ainult nii hoidud planeerimata rasedusest ja nakatumisest sugulisel teel levivatesse haigustesse (STLH).

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 8. 06. 2010. 05:15

Time: 0.0598190 s.