et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Vekslid

Kool.ee-haridusportaal :: Vekslid Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeVekslid,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avalehele  Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Raha kool

[ Vekslid ] [ Müügikohad ] [ Aktsepteerivad kaupmehed ] [ Turvaelemendid ]

Tartu Hoiu-laenuühistu Eesti veksel

Tartu Hoiu-laenuühistu on maksevahendina kasutusele võtnud Eesti vekslid, mida ühistu liikmed saavad lisaks eurodele kasutada omavahelistes arveldustes. Vekslite eesmärk on suurendada Tartu Hoiu-laenuühistu liikmetevahelist kaubandust, muutes kaasliikmetelt kaupade ja teenuste ostmise soodsamaks kui äriajamise mitteliikmetega. Hetkel on kasutusele võetud 5-, 10- ja 50-ühikulised vekslite kupüürid.

Ühistu liikmed saavad soetada Eesti veksleid hinnaga 1 veksliühik = 0.90 EUR, mis tähendab arveldamisel 10% soodustust ettevõtja juures. Kasutada saab veksleid Tartu Hoiu-laenuühistusse kuuluvate ettevõtete või eraisikutega äri ajades, kusjuures kauba või teenuse ostmisel on üks euro võrdne ühe veksliga (1 veksliühik = 1 EUR). Seega võimaldab vekslite kasutamine liikmele kaasliikmete ärides kõrge püsisoodustuse ning tagab tiheda ja vastastikku tulusa liikmetevahelise kaubanduse.

Dokumendid:

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 9. 07. 2012. 09:24

Time: 0.0355549 s.