et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Akadeemiline konkurss ajaloo uurimiseks

Kool.ee-haridusportaal :: Akadeemiline konkurss ajaloo uurimiseks Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeAkadeemiline konkurss ajaloo uurimiseks,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Akadeemiline konkurss ajaloo uurimiseks

Tartu Hoiu‐laenuühistu on otsustanud korraldada Tartu Hoiu‐laenuühistu ajaloo akadeemilise uurimise ning seoses sellega toetada käesoleval õppeaastal ajaloohuvilisi 350 euroga konkursi korras.

Konkursil osalemiseks tuleb kirjutada akadeemiline uurimustöö Tartu Eesti Laenu ja Hoiu Ühisuse ajaloost aastatel 1902‐1949. Välja tuleb tuua olulisemaid fakte, meenutusi ning pildimaterjali hoiu‐laenuühistu toonasest asutamisest, tegevusest, hoiu‐laenuühistuga seotud isikutest, asutustest ning tegevuse lõpetamisest.

Konkursil arvestatakse töid, mille vormistus ja viitamine vastab Tartu Ülikooli tavadele. Töö sisulise osa pikkuseks (ilma sissejuhatuse, kokkuvõtte, pildimaterjali ja viidatud allikateta) on ette nähtud vähemalt 15 lk. Lisaks sisu‐ ning vormistuse korrektsusele hindab Tartu Hoiu‐laenuühistu konkursikomisjon kõrgelt uurija leidlikkust ja põhjalikkust uurimustöö teostamisel, erilist vääristamist leiab pildimaterjali lisamine.

Auhinnafondist jagatavad auhinnad:

1. koht – 200 EUR
2. koht – 100 EUR
3. koht – 50 EUR

Kõik korrektsed ja sisukad tööd avaldatakse Tartu Hoiu‐laenuühistu 110. aastapäeva juubelikogumikus ning töid kasutatakse 2012. aastal Tartu Hoiu‐laenuühistu ajalooteemalise näituse ettevalmistamisel. Sooritatud ajaloouurimus on võimalik arvestada praktikana.

Konkursitööde esitamise tähtaeg on 12. detsember 2011.
Võitjad kuulutatakse välja 9. jaanuaril 2012.

Tööd palume saata elektrooniliselt aadressile info@yhistupank.ee või saata postiga/tuua isiklikult aadressile Raekoja plats 20, Tartu.

Edu ja avastamisrõõmu soovides uueks õppeaastaks,
Tartu Hoiu‐ laenuühistu juhatus

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 26. 10. 2011. 11:44

Time: 0.0325780 s.