et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Sofi hoius

Kool.ee-haridusportaal :: Sofi hoius Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeSofi hoius,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avalehele  Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Raha kool

[ Hoiused ] [ Tähtajaline hoius ] [ Kullahoius ] [ Kulla noteeringud ] [ Sofi hoius ]

[ Tähtajalise hoiuse taotlus ] [ Laenutaotlus ]

Tartu Hoiu-laenuühistu Sofi hoius

Mis on Tartu Hoiu-laenuühistu Sofi hoius?

Tartu Hoiu-laenuühistu Sofi hoius on koostöös Sofi OÜ-ga välja töötatud hoiusetoode. See on sihtotstarbeline hoius neile liikmetele, kes soovivad teenida oma rahalt kõrget intressi ja saada igakuiseid intressimakseid. Sofi hoiuse aastaseks intressiks on 6% aastas.* Pannes oma raha Sofi hoiusele, võtad  teadlikult osa sotsiaalsest finantseerimisest. Kuna tegemist on sihtotstarbelise hoiusega, on Sofi hoiust võimalik panna üksnes siis kui Tartu Hoiu-laenuühistu koduleheküljel on teatavaks tehtud selle vastuvõtmine.

Millega tegeleb Sofi OÜ?

Sofi OÜ on ettevõte, mis on lihtsaks teinud inimeselt-inimesele (P2P) laenamise. Nimelt pakub Sofi keskkonda, kus on mugav ja kiire sõlmida ostu-müügilepinguid järelmaksuga.

Sofi puhul lepivad auto müüja ja ostja kokku tehingu tingimustes ja kogu ülejäänu eest hoolitseb Sofi. See tähendab arvete esitamist, osamaksete tasumise jälgimist ja vajadusel ka võlamenetlust.Ostja kohustub tasuma müüjale Sofi vahendusel igakuiselt auto järelmaksu osamakseid. Müüja teenib selliselt tehingult head  igakuist intressitulu ega pea oma raha tähtajalisele deposiidile viima. Sellised näevad välja Sofi tavalepingud.

Sofi hoius

Tartu Hoiu-laenuühistu pakub siinkohal oma liikmetele võimalust osta automüüjatelt üle liisingulepinguid. kasutades selleks Tartu Hoiu-laenuühistu Sofi hoiust. Sellisel juhul astub Tartu Hoiu-laenuühistu uueks võlausaldajaks ehk antud juhul "müüjaks". Edaspidi lähevad kõik ostja maksed otse Tartu Hoiu-laenuühistu kontole, kust need kantakse igakuiselt edasi hoiustajatele.

Tartu Hoiu-laenuühistu on võtnud kohustuse, et maksab igakuiselt hoiustajale intressi, isegi juhul kui ostjalt makseid ei laeku.

Kuidas töötab Sofi hoius?

Tartu Hoiu-laenuühistu valib läbi Sofi keskkonna välja müügiks olevad liisingulepingud. Krediidikontroll ostjatele on Sofi poolt eelnevalt juba tehtud. Tartu Hoiu-laenuühistu teostab vajadusel enne liisingulepingu ostmist lisakontrolli. Sofi hoiusele raha vastuvõtmine toimub ainult juhul kui Sofi keskkonnas on olemas aktiivseid lepinguid, mida osta. Kuna tegemist on sihtotstarbelise hoiusega, on Sofi hoiust võimalik panna üksnes siis kui Tartu Hoiu-laenuühistu koduleheküljel on teatavaks tehtud selle vastuvõtmineNäiteks avatakse Sofi hoius 10 000 € ulatuses. Just see summa kulub liisingulepingu ülevõtmiseks ja seega Sofi hoiuse avamiseks. Summa kogutakse täis sõltuvalt huvilistest. Võib juhtuda, et 10 000 € paneb üks hoiustaja. Kuid on võimalik ka, et 10 hoiustajat panevad kõik 1000 €. Pakkumisi võib ühel ajahetkel olla mitmeid.

Mida peab tegema, et Sofi hoiust kasutada?

  • Hetkel on Sofi hoiuste vastuvõtmine avatud. Kaasame Sofi hoiuseid kuni 30 000 € ulatuses.
  • Andma oma huvist teada Tartu Hoiu-laenuühistule ja täitma selleks vastava avalduse, mille leiad siit.
  • Juhul kui pole veel Tartu Hoiu-laenuühistu liige, astuma liikmeks, täites liikmeks astumise avalduse, mille leiad siit.
  • Sõlmima Sofi hoiuse lepingud elektrooniliselt või Tartu Hoiu-laenuühistu kontorisse kohale tulles

Vaata Sofi kohta lähemalt siit.

* Tulenevalt seadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga, mille Tartu Hoiu-laenuühistu intresside väljamaksmisel kliendi nimel kinni peab, tasudes Maksu - ja Tolliametile tulumaksu ning hoiustajale intresside netosumma.

Dokumendid

 

Lisainfo

Telefonidelt 7407 132 begin_of_the_skype_highlighting              7407 132      end_of_the_skype_highlighting; 56 221145 begin_of_the_skype_highlighting              56 221145      end_of_the_skype_highlighting
e-posti aadressilt laen@kool.ee
või Tartu Hoiu-laenuühistust

 

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 10. 01. 2011. 13:37

Time: 0.0436471 s.