et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Tähtajaline hoius

Kool.ee-haridusportaal :: Tähtajaline hoius Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeTähtajaline hoius,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avalehele  Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Raha kool

[ Hoiused ] [ Tähtajaline hoius ] [ Kullahoius ] [ Kulla noteeringud ] [ Sofi hoius ]

[ Tähtajalise hoiuse taotlus ] [ Laenutaotlus ]

Tähtajaline hoius

Tähtajalisel hoiusel on võimalik teenida stabiilset intressitulu, mis üldjuhul makstakse välja üks kord aastas. Samas säilib liikmel alati võimalus raha ennetähtaegselt tagasi saada. Sellisel juhul tuleb arvestada võimalusega, et kaotatakse intressitulu.

Tähtajalise hoiuse intressimäär on Tartu Hoiu-laenuühistus 7% aastas. Tulenevalt seadusest on hoiu-laenuühistus peetavate eraisikute hoiuste intress maksustatud tulumaksuga, mille Tartu Hoiu-laenuühistu intresside väljamaksmisel kliendi nimel kinni peab, tasudes Maksu- ja Tolliametile tulumaksu ning hoiustajale intresside netosumma. Netointressimäära suurus on seega 5,53% aastas. Enne 01.07.2010 sõlmitud Tähtajalise hoiuse lepingute suhtes kehtib brutointressimäär 10% aastas (netointressimäär 7,9%).

Kuidas käib hoiustamine?

Hoiustamiseks Tartu Hoiu-laenuühistus tuleb olla Tartu Hoiu-laenuühistu liige. Kui Te ei ole veel liige, siis tuleb  Teil esmalt astuda Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeks. See käib väga lihtsalt (vt lähemalt). Pärast ühistu liikmeks vastuvõtmist avatakse uuele liikmele hoiukonto ja sõlmitakse hoiuseleping. Hoiukontole on võimalik igal ajal teha täiendavaid sissemakseid. Viimasel juhul arvestatakse Tähtajalise hoiuse puhul täiendavalt sissemakselt intressi samadel tingimustel perioodi eest, mille jooksul sissemakse on hoiusel olnud. Hoiuselepingud pikenevad automaatselt 1 aasta võrra kui hoiuperioodi lõpuks pole hoiustaja avaldanud vastupidist soovi. Hoiuseintressid või kasvikutulu kantakse reeglina 1 kord aastas hoiuperioodi lõpul hoiustaja arveldusarvele.

Kuhu pöörduda?

Palume Teil oma raha hoiustamiseks lahkelt pöörduda meie kontorisse Tartus, aadressil  Raekoja plats 20 või Tallinnas, Merivälja tee 1 (Regati maja). Tartus on hoiu-laenuühistu maja juures parkimine tasuta 1 tund, Tallinna kontori juures on parkimine tasuta piiramatu aja.

Kõik avaldused on võimalik esitada ka interneti teel. Vajalikud dokumendid leiate käesoleva lehekülje alt. Kõik interneti teel edastatud dokumendid peavad olema digitaalselt allkirjastatud. Dokumendid palume Teil saata aadressile info@yhistupank.ee.

Küsimused

Küsimuste korral pöörduge palun Tartu Hoiu-laenuühistu klienditeeninduse poole telefonil 7407 132 või kirjutage e-kiri aadressile info@yhistupank.ee. 

Dokumendid

 

Lisainfo

Telefonidelt 7407 132; 56 221145
e-posti aadressilt laen@kool.ee
või Tartu Hoiu-laenuühistust

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 12. 01. 2011. 15:19

Time: 0.0433071 s.