et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevikturvakood

Nokitsejatele

Kool.ee-haridusportaal :: Nokitsejatele Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeNokitsejatele,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

 

 

[ Alternatiivinimeste kool ] [ Sümboolika ] [ Alternatiivmood ] [ Muusika ] [ Nokitsejatele ] [ Punk ] [ Gooti ]
[ Grunge ] [ Emo ] [ Heavy-Metal ]

Nokitsejatele

Kui on tahtmist ja viitsimist, saab väga palju asju väga odavalt kätte. Väga palju on second hand kauplusi ja osad neist on väga odavad. Kui otsida kallimatest ja asjalikumatest poodidest, võib juhtuda, et leiad midagi, mis on just sulle õige. Kes otsib, see leiab. Peamiselt on aga alati see võimalus, et ostad midagi ning teed asja ise ümber. Kanga- ja õmbluspoodidest leiab igasugu tarvikuid ja materjali, et riideid huvitavamaks teha.

Ka detaile saad ise valmistada, märke, embleeme, nööre jne.

Juuste värvimine koduste vahenditega

Pea värvimine roheliseks – kõige levinum viis peale juuksevärvi on loomulikult briljantroheline. Saab ka värvida tindiga, kuid rohelise tindi leidmine on raskem kui briljantrohelise leidmine. Briljantrohelisega on ainult see halb teema, et see määrib, vihmase ilmaga ei ole soovitatav ilma vihmavarjuta välja minna. Isegi sibulakoortega saab pead värvida. 3 liitrit vett + 2 kg jahukotitäis sibulakoori = roheline, vähem sibulakoori = kuldkollane. Enne peab aga pea ära blondeerima.

Sinine – Siiani mulle ainuke teadaolev võimalus peale juuksevärvi, mida on raske leida, on tindiga värvimine, kahjuks aga tuhmub see kiiresti. Munavärvid vedelal kujul pidid ka aitama, aga pole aimugi.

Kuidas saada hari pähe?

Kuidas ajada? Kõige kindlam on kasutada sõbra abi. Kuid saad ka ise hakkama, kasutad kahte peeglit ja teipi. Tõmbad teibi üle pea ja kõrvalt ajad ära. Jälgida tuleb siis vähemalt seda, et teip ilusti jookseb.

Kuidas saada hari püsti? Vanaaegne kodune meetod on suhkur, võtab päris palju aega kah muidugi. Praegu kõige levinum moodus on lakk, saab ka geeliga aga see võtab veel rohkem aega. Et tegevust kergemaks muuta, tuleks veel tupeerida, sel juhul saab hari veidi teistsuguse välimuse ka. Sellise moodusega saad endale pähe ajada sarvi, ogasi, mida iganes.

Juuksevärvid

http://www.funkyshop.com
http://www.manicpanic.biz/ct
http://www.sallybeauty.com/

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 26. 07. 2010. 05:21

Time: 0.0431559 s.