et et

Tartu Hoiu-laenuühistu finantskool. Rahakool

Seksuaaltervise kool

Õigusabikool

NAISELT NAISELE. MEHELT MEHELE

Moekool

Autokoolid

Kuhu minna õppima. Õppematerjalid

Kuidas kindlustada lapse materiaalne tulevik



turvakood

Kõlleste Kommivabrik

Kool.ee-haridusportaal :: Kõlleste Kommivabrik Ei ole olemas kasutusjuhendit eluks. Õnneks on olemas www.kool.eeKõlleste Kommivabrik,Koolilaen, energialaen, matuselaen, matemaatika, ekool, e-kool, füüsika, ajalugu, seks, abort, laen

Avalehele  Magusakool  

Kõlleste Kommivabrik

Kõlleste Kommimeistrite kommivabrik asutati aastal 2006. Vabriku idee sai alguse aastal 2005, kui ilmnes, et mesinussaaduseid Eesti turul realiseerida on ülimalt raske ning enamustele mesindussaadustele puudub igasugune turg (õietolm, taruvaik, suir)

Kuna viimatinimetatud mesindussaadused on väga spetsiifilise maitsega ja ei sobi enamusele inimestele just maitse poolest, tekkis mõte lisada õietolmu, taruvaikku ja suira shokolaadi sisse selleks, et tasakaalustada maitsed ja teha need kasulikud ained kõigile suupäraseks.

Idee kaitsmise käigus selgus, et et taoline rakendus on esmakordne maailmas.

Tänaseks päevaks on Kõlleste Kommimeistrite omanduses 2 patenti: õietolmu kasutamine shokolaadi-kommides -tahvlites alates 5% - 70%-ni ja taruvaigu kasutamine alates 2% - 50%-ni.

Kõlleste Kommimeistrite põhiartiklid ongi taruvaiguga, õietolmuga ja meega shokolaaditahvlid. Lisaks toodame ka teisi erinevate lisanditega shokolaaditahvleid ja -komme mesindussaadustega. Sortiment on kasvanud tänaseks päevaks küllaltki suureks - üle 100 sordi komme ja 17 erinevat shokolaaditahvlit.

Kõlleste Kommimeistrid ei kasuta säilitusaineid. Kõik tooted tehakse eranditult käsitsi, alates kommide valmistamisest kuni pakkimiseni.

Kõlleste Kommimeistrite ajaloo algusest oleme ka populaarsed asutuste kinkepakkide tootjad. Meie põhiklientuuriks on tervislikest toodetest lugupidavad inimesed.

 

printerisõbralik versioon esita küsimus
viimati toimetatud: 7. 08. 2010. 07:17

Time: 0.0395508 s.